החלפת חומר נגד קיפאון

מחליף את פעולת חומר נגד קיפאון-רגיל, המכונית שלך צריך לתקן עבודתו. כדי להגן על עצמך מפני התחממות יתר מנועי, מכונת מהיצרנים אומרים לשנות חומר נגד קיפאון כל-40 אלף. ק מ. החלפת חומר נגד קיפאון נדרש וכלי רכב פעם בשנה, אשר לא עברו את 40 שנה. פעולה זו דרושה כדי למנוע קורוזיה, במיוחד על ראשי אלומיניום, רדיאטורים. יצרני אנטיפריזים מבטיח שכן חומר נגד קיפאון תחת הנוסחה החדשה. כעת באפשרותך לשנות את חומר נגד קיפאון לאחר 100 אלף.

ק מ. מרחק. אבל למלא את חומר נגד קיפאון שעליך במערכת נקי טוב. . אתה יודע, אם זה מתערבב עם נוזל לרדיאטור הישן, איכותו תיפול לפעמים. . הגיע הזמן ניצול בלתי תלויות במישרין שמציאתו חומרים antikorozijnyh.

אם הם, אתה לא צריך לשנות חומר נגד קיפאון. ברגע חומרים אלה הופכים לא מספיקות מנוע corrodes באופן מיידי. כפי שנכתב לעיל, oochen זה מסוכן עבור רכיבי אלומיניום. לכן, עליך לשנות את חומר נגד קיפאון בפני קורוזיה. הגדרת איכות חומר נגד קיפאון במכונית שלך יכול בקלות להשתמש במבחן מטות, מקלות כזה להציע יצרני קפיאה. כאשר המקל נוגע את חומר נגד קיפאון, הוא הופך צבע שונה. יש סולם מיוחד יכול לשמש כדי לקבוע אם לשנות את חומר נגד קיפאון. חומר נגד קיפאון, תוכל להחליף בקלות במו ידיך. . לעשות את זה מן הילדים. זהו חומר רעיל לבני אדם. היזהרו נקי, אל תיתן אנטיפריז להיכנס לנהר, בפרט לבאר או עמודה. זכור לשנות את חומר נגד קיפאון על מנוע קר. קודם כל לפרק את המכסה העליון של הרדיאטור. ואז להתיר את מכסה הביוב. כמובן, תחת המיקום של השחרור, לשים שום מיכל. לחכות עד stechjot כל חומר נגד קיפאון. . הסתכלי על חיבורים. אם קיימים סדקים, נזק. אם יש נזק, ברצונך להחליף אותם. לא למהר כדי למלא את חומר נגד קיפאון חדש. ראשית צריך לשטוף את כל המערכת כדי להסיר כל חומר זר זה. זה ידרוש ניקוי מיוחד קרנות. בצע את ההוראות שעל upokovkah. נוספת נוגעת, מדליקים את התנור במצב מקסימלית, המתן עד שהמנוע מתחממת. אז תכבה את המנוע ואת התנור. המתן עד המנוע התקררות. שוב, לפרק את המכסה של רדיאטור, לשים כלי תחת המכסה לשקע, שופכים. לא כל עוד. עכשיו שופכים במערכת של מים רגילים. תקנה מכונית 10 דקות, לכבות. המתן עד המנוע יש מקורר, שופכים את המים לחלוטין. עכשיו ניתן לצקת חומר נגד קיפאון המכונית. חומר נגד קיפאון צריכים למלא באופן פרופורציונלי. זכור אנטיפריז במערכת לא צריך להיות יותר מ-75%. בדרך כלל מומלץ על מילוי אחד על אחד (מים ונוזל אנטיפריז). כאשר מלא עם חומר נגד קיפאון, מנוע מותנע, הפעל תנור. פעולה זו נדרשת עבור התפלגות קפיאה דרך המערכת. אל תשכח, אחרי יומיים, מסתכלים על רמת קפיאה, אם נדרש-מסתכמים סטנדרטים.