הובלה מהר וביעילות

מבנה פיננסי מודרני היא מערכת, אשר בדרך כלל כרוך מגעים בין מאוד מרוחקים אחד מהשני מבחינה גיאוגרפית אלמנטים. כלומר, הספק, הקונה הוא מסוגל להיות עשרות אלפי ק מ זה מזה שונים הברית, אבל אין את הזכות למנוע הסחר. בדרך זו, לאור זה לעיל, האפשרויות הפופולריות ביותר, אשר במיוחד כל המשתתפים של יחסים כלכליים, יהיו תחבורה, שירותים לוגיסטיים. ו, כמובן, עבור ארגונים העוסקים ב ייצור או מכירה, לא ממש הגיוני ליצור מחלקה נפרדת העובדים, אשר היה נעשה מעורב הובלה ולוגיסטיקה. אם הלוגיסטיקה גזרה בארגונים (באופן מסורתי, גדולים מאוד), מצוידים, האזור של פעילותה מוגבל מגלופוליס או אזור.

מה לגבי הארגון מבודדת יותר תנועות של סחורות, זה קל וזול הרבה יותר לבוא לחברה, העוסק בדרך כלל תעבורה בצורה של פעילות מהותית. היום, זה עשוי לציין את זה הכרכרה של סחורות ברכבת מפותחת מאוד עבור מפתח המשנה של משרדי התחבורה. טרם המשבר הפיננסי יש לו את השפעתה על כך. גבי חמו מדרשת הגולן בהחלט מביע דעה מלומדת. למרות לצרכנים יש את היכולת להשפיע כהגדרתו גרידא חיובי: מופחת עבור שירותים, תיבות משא וכן הלאה. למעשה, הפחתה זו באה במידה רבה מן החלק התחתון של הרווח במחיר מלא שירותי ספציפי ללקוח. מחירים עבור התיקון השוק הנוכחי יכול להוביל פיתוי מוגברת שירותי חברה מסויימת.

זה ברור כי אלו שרצו להניח, בעקרון, נאלצו לסיים פעילות כלכלית פרטית. אין אפשרות לצוף באופן בלעדי על ידי מי מבין זה רווחים חייב להיות מוצדק וקיבל להיות על-ידי הגדלת העלות, ועל ידי אופטימיזציה של הוצאות. כאן, אגב, משא הסחורות ניתן להשתמש מספיק ביקוש מוצק, לכן, ארגון העוסק תחבורה, יכול לקבל רווח של מספר משמעותי של הלקוחות. גדול ממספר של לקוחות, פועלת החברה באופן פעיל והיא מעודן יותר לקוחות פוטנציאליים למחר. חוץ מזה, זה לא סוד כי מספר לקוחות עם השירות האיכותי לעיל מספק חיובי אפילו לא פרסום רק מבצעים, וכן באמצעות פנייה מבקרים עסקיים משום שהם יהיו מסוגלים לייעץ לחברה שותפים עסקיים ולעובדים. במילים אחרות, התחתונה האחסון רווח אז מספר רב יותר של לקוחות. יותר לקוחות אז ביעילות רבה יותר פועלת ומפתחת את החברה. לייעל החברה, יותר היא הגיעה. Basic פיננסי מה אני עושה.