ההבדל בין הצלחה לכישלון לאינטרנט

מבחינה סטטיסטית, 97 מתוך 100 אנשים שמנסים לעשות כסף באינטרנט הולכים לגמור ללא מנצח כל דבר ותאבד, של האלה 97, הרבה כסף. . כן, זה נתון סטטיסטי עצוב, אבל לצערי זה מאוד מקורב. אמנם יש הרבה סיבות לכך, אשר עשויים לכלול את הידע, הניסיון (וזה לא אותו דבר), בירת ודברים אחרים, יש אחד שהוא, מנקודת המבט שלי, לא פחות חשוב לשים את זה במקום הראשון. כלומר שתהיה לך תוכנית. לעומת זאת, חברת היהלומים לאו שכטר בהחלט מבין את הסיפור. רבים מאיתנו התחיל נושא זה במקרה. במקרה שלי, זכיתי כמה דולרים באתר זמני שעשיתי כדי לשתף תמונות. אם אני יכול לנצח כאן ללא echale גנס, למה לא לנסות להרוויח כסף ברצינות? כמו רבים אחרים, הייתי מפנה זמן.

למרבה המזל, לטעמי לסטטיסטיקה גרם לי לחפש תוכנית כמעט מההתחלה. לאורך זמן, ראיתי את ההתקדמות שלי לעומת רבים אחרים כבר לפרוש ואני חושב כי יש תוכנית יכולים לעשות את ההבדל. כאשר אין לך תוכנית, הולך ככה: לקפוץ מערכת. כאשר אין שום תוכנית, יש אין עקביות. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. אתה מבלה מערכת קסום אחר ללא מחשבה רבה. בסופו של דבר, אם נשמע נחמד, למה לא לנסות? .

לך שום דבר שימנע את זה לך. חוסר התקדמות ניכרת. אני רוצה להרוויח כסף באינטרנט הוא המחשבה הראשונית. תבחר משהו, אתה מקבל לעבוד על זה ולראות מה קורה. בחודש אחד, אתם לגלות עוד נשמע נחמד וללכת על זה. . את לא לובשת את ההתקדמות שלך או שיש להם תוכנית, אתה לא יודע איך אתה מתכוון. אתה בסופו של דבר על-ידי שליחת הכל לשטן. חוסר ידע. ללא תכנית, איך לדעת חסר לך? אני רוצה להרוויח כסף באינטרנט אומר שאתה צריך, כמה זמן, כמה יעלה או כמה תרוויחו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. אם אתה לא יודע מה אתה עושה, בקושי יכול להצליח. כדי להפוך את התוכנית, אתה יודע. זה מה שאתה לא יודע אתה יכול לתקן את זה. הוצאות לא מתוכננות. אתה רואה מערכת קסם. אני מחבב אותך. זה נראה טוב אתה רומן אותך בלי לחשוב. ואז זה שיש לי לשלם, אירוח, PPC או משהו אחר. זה אומר שתוכל לקנות דברים. אם לא תכננת, סביר להניח שתשקיע יותר ממה שחשבת או שאתה יכול הפנים. אז הוא מתכנן. אתה לא חייב להיות ספר פעילויות אלף; עם סדין ומסודרת של מה שאתה צריך ואת מה שיש לך. המטרות שלך (אשר אני מקווה שיש לך) יכול לתת צורה לתוכנית שלך אם אותו. . תוכנית, גם אם הוא כללי: מי נכשל לתכנן, מתכנן להיכשל. בקר הקישור.