הגלובליזציה ורוחניות

גלובליזציה, רוחניות הגלובליזציה של כלכלת מרמז כי לכל שוק הוא קשרתי כללית לכלכלה. במציאות חדשה זו, עליך לגלות את הדרך הנכונה לפעול בתוך מערכת מחוברות. ו איזה דוגמה טובה יותר של לימוד מהטבע עצמו, היא אמו של מערכות אינטגרלי מושלם! רוברט מרטון, Acholes מיירון היה הכל כל מדען יכול אי פעם רוצה: תהילה, פרס נובל לכלכלה, professorships באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בעולם. הם היו בטוחים כי בית בשוק היה כמו זריקת הקוביות: ניתן למדוד בקלות את ההסתברויות עבור כל האירועים האפשריים. התכנית חסינה מפני טעויות שלו היה לחזות במדויק את השוק באמצעות מחקרים סטטיסטיים. יחד עם מומחים אחרים, הקים קרן השקעות ליהנות תחת תנאי שוק אפשרי כל.

הוא נקרא ניהול הון לטווח ארוך, או LTCM (ניהול הון לטווח ארוך). UNFPA פיתח מדיניות ההשקעות מבוסס על מודלים מתמטיים, תשלום של מדהימה 40% שנתי לקבל ללא אובדן או תנודות. הם האמינו גילו את נוסחת הקסם, זיהוי תבניות בעולם בלתי צפויות. הפעולה דומה הבלתי-מנוצח, עד לילה אחד, גורלית של ספטמבר ’98 פרוץ הבועה. האסון החלה עם אירוע מזיקים לכאורה: פיחות של באט תאילנדי, אשר פגע בשווקים אסיה ומזרח אירופה, וכך כדור השלג המשיך מתגלגל עד שהגיע סוף סוף LTCM, סבל טוטאלית, מתח חסר תקדים מערכות כלכליות ברחבי העולם. חירום נואש בין מנהיגי העולם הכלכלי פגישה הצליח למנוע כאוס הכלכלית הכללית. לעומת זאת, טבע בהחלט מבין את הסיפור. כווץ היא מדבקת כלכלנים כי נפילת הדולר הדרמטי ביותר נגרם על-ידי שינוי במדיניות של סין.

זה דואג כלכלה משלו, החלו שמהותה בהשקעות, במקום להמשיך כל הכספים שלהם בדולרים. כתוצאה מכך, ערב הסעודית, קוריאה דרום, ונצואלה, סודאן, איראן, רוסיה החל לשקול את נכסיה ‘desdolarizar’ מטתו הפחת של מטבע אמריקאי. מופיע מחדש שוב ושוב את תחושת משבר ברמה הגלובלית. כל ניסיונות חיזוי מגמות כלכליות היה חסר תועלת. לאחר מכן, כיצד אנו ליצור מערכת כלכלית בר-קיימא ויציב באמת? מערכות בין לנו התשובה, לפי חכמת הקבלה פשוט מאוד מאוד. אין צורך להיות כלכלן מבריק להגשים. רק אנו להיות מודע כי הן לנו כל מה שאנחנו עושים, כולל הכלכלה, עליך לפעול לחוקי המערכת אוניברסלי, בשם הטבע. כלומר, להשגת יחידה מושלמת, שבה העבודה של כל יתרון בודדים לכל. המקובל, הרב יהודה לייב הלוי אשלג (בעל הסולם), כותב ב- “Construyendo שלו-מאמר ש“…cada חבר של החברה Futuro” נדרש על-ידי הטבע כדי למלא את צרכיהם הבסיסיים באמצעות החברה, גם לטובת החברה עם trabajo” שלה. מערכות מלאכותיות פיתחנו בחברה האנושית הם בניגוד גמור עם עיקרון זה. הליבה של ההתנהגות שלנו הוא האגו, מה שהופך את מערכות אלה בתנועה; עניין אישי לפני הכללי, חיפוש נכס מוחשי, כבוד ושליטה; גם (או במיוחד) על חשבון אחרים. כל זה קשור ישירות הכלכלה. המערכת הכלכלית שלנו מבוסס על האגו, האינטרסים האישיים של קפיטליסטים ובעלי מניות הוא בראש סדר העדיפויות של החברות. אפילו כאשר הם לסייע לקהילה, אין ברירה תוהה אם הם מבקשים רק לפרסם ולהגדיל את המוניטין שלו בתקשורת. הגלובליזציה + האגו = סימטה פלט לאחר אלפי שנות התפתחות אנוכיים, אנו ממתינים בפינה: יותר אנחנו מנסים להפיק תועלת, יותר לגלות שלנו ההדדית. התנודות המינימלי בשוק המקומי עלול לגרום ופרע בשוק הגלובלי. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט אוזן קשבת . הגלובליזציה גרמה השבריריות כזה בכדור הארץ, פיסורה המינימלי יכול לעשות את זה ותני ונופל. אירועים מקומיים כגון משבר המשכנתאות בארה ב, אסון טבע, פיגוע טרור, ישירות משפיעים על מחירי המשלוח הבינלאומי ולאיים על יציבות הכלכלה העולמית. הכביש של פלט “Y כמה נפלא הוא זה טבע, איזה שופט עסקים מעניש אותנו לפי הפיתוח שלנו, מכיוון כפי שאתה יכול לראות בעיניים שלנו, מפתחת את האנושות נוסף, שני מבוגרים הם לסבל שלנו sustento”. מלמד “La Paz” הקבלה של בעל הסולם, ' האנושות עוברת שני תהליכים מקבילים: מצד אחד, הוא לנו דוחפת להתאחד ולעבוד כגוף אחד. מצד שני, שהאגואיזם האנושי גדל כל הזמן. בדרך זו או אחרת האנושות עליך לתת לטיול על אנוכיות עבודה כגוף אחד. אבל במקום לסבול המשיכות אותנו כדי לבצע שינוי זה, המקובלים להציע שאנחנו עצמנו אנו חולשים, להשתלט על התהליך. למד אודות מערכת כללי זה והעקרונות שלו, אנו להבין שינויים המיושמת שלנו במערכות חברתיות לשם איזון עם הטבע, לשגשג בכל תחומי חיינו, כולל בתחום הכלכלי. למרבה המזל כבר מדע המסביר את התוכנית של קרן הטבע: חכמת הקבלה. המחבר המקורי, מקור המאמר.