הארכת הסכם ההלוואה

המשבר הפיננסי לא אישרה רק את התיאוריה הבסיסית של צמיחה כלכלית, אלא גם בבירור הפריך את הנוהג המקובל בעולם. המשק העולמי הראו נטייה של המעבר שלילית על תנאי דינמיקה חיובית של פיתוח זה חשוב לציין כי ההודעה של נשיא הפדרציה הרוסית הפדרלית העצרת תהיה הטבע הבסיסי של הקמת עוד מדינה חזקה. ב הכלכלי ספרות להניח את הפונקציות הבסיסיות של הבנקים המסחריים הם הלוואות ולקיחת ההפקדה. הבנק המרכזי של רוסיה שולטת את היצע הכסף על ידי השפעה על בסיס הכסף מכפיל, ואת כמות הכסף בפועל מורכב כתוצאה המבצעים של בנקים מסחריים לקבל פקדונות והלוואות מענק. ברבעון 2 של 2009 בשיעור מימון מחדש משולשת הופחת ל -11%, בסופו של דבר, למרות מודד את נפח ההלוואות של 2 שנים היה 30.8 kv.2009 bln, (6 פעמים פחות מאשר בתקופה המקבילה של 2008 -. 188400000000 רובל). כלומר 26% פחות מ 1 שנה kv.2009 – 24400000000 רובל.

נעשו מאמצים גדולים כדי להחיות ושמירה של גדולים עסקי החברה בערים. תגובה מהירה של מגע ישיר עם המדינה ואת בעלי המניות של חברות גדולות ועזר לשמור על שיעור האבטלה, פשיטות רגל וחוסר יציבות פוליטית. עם זאת, בחירת זמן וכסף על המפעלים "legkovozdeystvuemye", לצד אחד נשאר לעסקים קטנים ובינוניים, אשר לדעתי צריכה להיות אינדיקטור והמנוע של הכלכלה. השתתפות המדינה במשק המדינה רק תגבר אם למפעלים קטנים ובינוניים אינם מקבלים תמיכה מספקת. תוכניות כיום, הבנקים הם למעשה הלוואה מקוצץ עסקים קטנים ובינוניים לקחת פסיבי נחכה היעדר הון חוזר יצרה עיכובים עמיתיהם הדדי ועודד חדלות פירעון של החברה. ברור גם הוא חלוקה מחדש של הרכוש, בדרך כלל לטובת בנקים בהתבסס על חוזי אשראי למשכנתאות.

לעיתים ישנם מקרים כאשר חווים קשיים זמניים עסקיים יציבים, לאחר ההלוואה בטחונות מאובטח, באופן זמני איבדה את יכולתה לפרוע את שנצברה על הלוואות% ב בסופו של דבר נותן תחת לחץ מצד הבנקים. למרבה הצער, ההתעללות התרחשה שוב ושוב מן הלווים שרצו להיפטר מהעול של החזר ההלוואה על ידי הכרזה של חדלות פירעון – פשיטת רגל. גם המצב טרגי יותר בשוק של הלוואות ליחידים – האזרחים צריכים להיות כ -3 מיליארד רובלים לבנקים, וזה 15% מסך כל נכסי הבנקאות. אתה יכול להתווכח ארוכות על ההשלכות של המשבר לתכנן דפוסים מורכבים בדרכים של התאוששות כלכלית, טיפול נמרץ ואת היכולת של אמון הצרכנים. בשבילי, זה עסק – האנשים שיוצרים אותה, לפתח ולהפעיל. קישור להכחיש כלכלה ופסיכולוגיה, לעיתים קרובות שכחו בזמנים של עליות וירידות. הלחץ על המגזר הבנקאי יזמים ואנשים פרטיים הוביל לשינוי של הקשיים הכלכליים של בעיה פסיכולוגית. פחד וחוסר ודאות לגבי פירעון של הלווים את ההלוואה, את ההשפעה של אפקט בומרנג על הביצועים הכספיים של כל מוסדות אשראי (ושל המשק כולו), אשר בתורו לשים גבולות קפדנית. עכשיו, בתחילת דרך חדשה, חשוב להסתכל אחורה ולתת ביטחון לכל מי לשאת את נטל החוב הרשמי מוסד כספי ההלוואות. כדי לשים את זה יותר קונקרטי, אני מציע בחוק זכות להעניק הארכת חוזה אשראי לכל הלווים המשתייכים לקבוצה של חברות קטנות ובינוניות, בכפוף לזמינות של בטחונות מספיקים. במקרה הזה אני חושב ש דן שוורצפוקס צודק במה בהוא אומר. יש צורך מוסדות אשראי לחייב להתהפך אלה יחסים חוזיים לבקשת הלווה עד 12 חודשים. לפיכך, התחייבויות מצטיינים מופחת באופן משמעותי, ועל הביצועים הכלכליים של כל המשתתפים מותאמים בכיוון של שיפור מושגת כתוצאה השפעה חיובית הן על מיקרו, כמו גם ומקרו רמות. יהיה לך את הביטחון הפסיכולוגי של יזמים הזדמנויות חדשות לעסקים קיימא להמשך התפתחותם.