במחשבון משכנתא או איך לבחור את ההלוואה

חושב על קניית נדל"ן? רוצה להעריך למשוך את זה? כדי לעשות זאת, שם הוא כלי נהדר – מחשבון משכנתא. מחשבון משכנתא הוא כלי נפלא, כי אתה יכול תמיד לשימוש בעת רכישת הנכס. כולם יודעים כי קניית נדל"ן – ההשקעה יקר ביותר עתירי הון. במשך רוב זו היא העסקה הגדולה ביותר בחיים שלי כאשר הוא מוצג מנקודת המבט הפיננסית. לפיכך, לצעד כזה חייב להיות מוכן.

עבור רוב כאן לא יכול בלי הלוואה בבנק, בדרך כלל בצורה של משכנתאות. השאלה היא – מדוע רואה את עצמו כאשר הוא כלי אידיאלי כדי לחשב אפשרי בגודל של הלוואה או משכנתא סכום התשלומים החודשיים. מחשבון משכנתאות יכול להיות מותאם לחשבון וכן, הבדיל תשלומי קצבה. באפשרות השנייה, אתה יכול לראות את לוח הזמנים של התשלומים על משכנתא ההלוואה. מחשבון משכנתא – עוזר אמין שלך בבחירת משך כמות אופטימלית של המשכנתא! קצבה – זה שווה את התשלום החודשי לתקופה זיכוי כולו.

ההאשמות רמות לערב אותו ירידה חודשית בסכום של אשר ניתנת פרעון ההלוואה משכנתא. מחשבון משכנתא גם יאפשר לך להשוות ולהעריך את אפשרויות שונות עבור תוכניות מוסדות הלוואה אשראי. משכנתה מחשבון מספק מגוון רחב של מידע. רקע. ראשית, עליך להזין מידע אודות ההלוואה, לרבות: התקופה שבה אתם מתכננים לקחת הלוואה פוטנציאל, הריבית סכום ההלוואה. זכור כי מחשבונים משכנתא רבים אינם מתבקשים להזין את סכום שכר או הכנסה אחרת. חישוב. מחשבון אגיד לך את סכום ההחזר החודשי ואת הסכום הכולל שאתה משלם עבור תקופת ההלוואה כולה. בהתאם לכך, תוכלו ללמוד וכמות תשלום יתר על האפשרות כי ההלוואה. כמה מחשבונים יכול להראות לך לא רק את הפרמטרים לעיל, אלא גם את הסכום הכולל של המסים, התמלוגים עבור ביטוח מועד ההלוואה. מחשבונים רבים יכולים גם לספק מידע ציורי בצורה של גרפים, טבלאות, לוח זמנים תשלום עבור תאריכים. יתרון נוסף של השימוש במחשבונים משכנתא הוא האפשרות להשוות מספר סוגים של הלוואות. אתה יכול בקלות להשתמש במחשבון המשכנתא להשוות בין הלוואות שונות הציעו מגוון של מוסדות ההלוואות. משכנתה מחשבונים בדרך כלל אינם דורשים תשלום עבור השימוש. כמובן, אתה יכול למצוא את המשאבים לשלם, אך השימוש בהם אינו מומלץ. עקרון מחשבון משכנתא, לעומת זאת, יש רבים מבוססי אינטרנט משאבים המציעים את השירות הזה ללא תשלום. תשלומי קצבה או בידול? בקצרה לחשוף את נקודות החוזק והחולשה ותשלומי קצבה מובחן. ברוסיה annuitentnye (שווה) תשלומים הנפוץ ביותר, כי הם קל לתכנן את התקציב שלך כמו ללווה. בשלב הראשוני של הלוואת משכנתא בסכום annuitentnyh תשלומים נמוך מהסכום של ההפרש. אבל בסופו של דבר, הלווה, בוחר קצבה ישלם כסף המלווה ללווה יותר, מחושב על ידי מעגל ההפרש. הנוסחה לחישוב תשלומי קצבה יש קושי מסוים (מחושב מתוך סכום ההלוואה, טווח שיעור ההלוואות ואת עקרון – כדי ליצור שכר שווה), הוא אפוא לקבוע את סכום הקצבה על נסיבות ספציפיות עדיף להשתמש במחשבון משכנתא, ואשר מתייחסים במאמר זה. להבדיל התשלומים מורכב משני סכומים: את החלק העיקרי של החוב, אשר הרווה בתשלומים שווים בהתאם ההלוואה הריבית לטווח שנצברה על יתרת החובה. לכן, הראשוני תשלומי השלב חיוניים. היתרון כאן הוא נמצא בשלבים סופיים של פירעון ההלוואה ייקח כמות פחותה מזו הראשונית. ואתה מהר לכבות את הריבית העיקרית, ולשלם בהתאם מעט פחות מ הקצבה. אתה יכול לראות בבירור את ההבדל במחיר בין תשלומי קצבה, הבדיל מוצרי אשראי, שוב בעזרת מחשבון (משכנתא) אשראי. נקודה חשובה כמובן היא היכולת לתכנן את התקציב המשפחתי שלהם. למי חשוב לשלם תשלומים שווים, ולמי זה לא רלוונטי. בעיקרון, יש מכשיר נוח – לוח זמנים תשלום זה בשבילך "התוכנית" התקציב. הוא גם יש מחשבון משכנתא. לדעת את העלויות שלך על ההלוואה לא קשה לתכנן תקציב. סקירה מפורטת יותר של מוצרים ההלוואה המשימות שלך יכול להיות במצבים שונים כאשר משווים הלוואות. יהיה לשחק תפקיד הביטוח לבנק, כנגד סיכונים שונים ואף קנסות על פירעון ובתחילת. בדרך כלל, מחשבונים משכנתא אז לא לסבך. כאן אתם יכולים לעזור אשראי מפקחים (עובדי הבנק) והשכל הישר שלך תקצוב. זכור. אשראי – הוא לא רק טוב אלא גם אחריות. חשוב להעריך את כל הסיכונים ולתכנן תקציב. מה עזרה ההלוואה מחשבון זה … לאחרונה מצאתי אצל ד"ר דן שוורצפוקס אוזן קשבת . במאמר. מי רואה את זה נטל כבד על הנדל"ן, הם אלטרנטיבה. ויש לנו אלטרנטיבה – דירות להשכרה …