ביטוח חיים באנגלית

אנגלית או הבריטית ביטוח חיים המוצעים על ידי מספר חברות ביטוח של בריטניה בשוק הגרמני. הם כוללים לא רק רכיבים של ביטוח חיים קלאסית, אך גם ביטוח חיים מקושר על-ידי יחידת. היישום של פעילות של חברות אלה נעשה ברשות הפדרלי פיננסיים מדריכים, BFin. רשות פיקוח זו שולטת התאימות של ב- VAG, קבוע כללי ההשקעה. הרשות של שירותים פיננסיים, אחראי בבריטניה, מקבלת על פיקוח על היציבות הפיננסית של חברות ביטוח. בדקת הכדאיות של ערבויות וחישובים תחזית וכן ההפצה של מוצרים כולל, מסמכי מכירות המתאים. יש תפקיד חשוב פיקוח ובטיחות בחברות, איזור-FSA, actuaries עצמאיים.

באפשרותך לקבוע את מדיניות ההשקעה ושמורת. קשרי לקוחות עם לקוח גרמני כפופים לחוק הגרמני, הסמכות היא גרמניה. שירות לקוחות היא על-ידי חברות-בנות לגבות את גרמניה, במקום אחר ברחבי אירופה, ולכן המסקנה של ביטוח חיים באנגלית אין בעיה. במשך מספר שנים, ביטוח חיים אנגלית להציע מדיניות אשר קיבלו את הברכה של Bundesaufsichtsamtes עבור ביטוח משום שהם עומד בכל דרישות בגרמניה. אין שום סיכון מטבע מאז זה ביטוח מלא מבוסס-EUR. כמו הביטוח של חברה גרמנית, ביטוח אנגלית כפוף אותם כללי המס פרוצה. עם זאת, ניתן להגדיר תרומות ביטוח חיים בריטי בשם מיוחד של מס. אין זה אפשרי עבור מקושר על-ידי יחידת ביטוח חיים.

החיים קשים מניות 1999-2003 אנגלית שנוצר החזרה של-10% עבור חברי שלך בממוצע. דבר זה הוביל ניצחון של ביטוח חיים אנגלית בגרמניה. Tarifcheck24.de – ביטוח – עופרת התוכנית מכסה הנכסים באמצעות נכסים נכסים היא על-ידי הרגולטורים הכלכלי הבריטי צגים. אותם לא כשואל כי יש ליצור 75% של הבירה חיסכון בניירות ערך של הממשלה הריבית נמוכה. הפיקוח ניתן לבחור חברות הביטוח הטובה ביותר של השקעות אפשריים. מצד שני, הרבה של הבירה חיסכון של ביטוח חיים חוב ממשלתי ריבית נמוכה, על פי החוק, יש להחיל בגרמניה. לא שמורות מוסתרים לטובת החברה, בעלי המניות שלה עשוי להיווצר מחברות הביטוח באנגלית. ניתן להעריך את כל ההשקעה כותרת כדי שערי שוק הוגן ומחירים על בסיס קבוע. בבריטניה יש הישגים היו שהושגו עם הכסף של לקוחות ביטוח לשלם ישירות מחזיקים על מדיניות המתאימה. רמה גבוהה של שקיפות של החשבונות מושגת על-ידי חשיפה. זה מוביל השוואה שוק פשוט בין ביטוח חיים שונים. זו הכריח את חברות הביטוח כדי למטב את העלויות Verwaltungs– והפצה. בעבר היה דרך מלמעלה החזרה על גבוה יותר שנצברו נקודות, ולכן ביטוח החיים באנגלית-זקנה הוראה אידיאלית. שיעור האחוז השנתי מובטחת נקבע מדי שנה על-ידי המבטחים הבריטי, בהתאם עודף באמת השגת לשלם בונוס הסופית בסוף החוזה. ניתן להפוך המחירים שאושרו, זה יתרון על ביטוח חיים מקושר על-ידי יחידת גרמני. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. מספר חברות הביטוח כמו לדוגמה, חיים רגילים, רפואי קלריקלי, לונדון המלכותי, החיים או Inora החיים יש קנדה כבר בגרמניה נוסדה. לדוגמה, חיים רגילים יש כיום כ 400 אלף לקוחות ב גרמניה, אוסטריה. חיים רגילים, אחד של ביטוח חיים הגדול ביותר בעולם, הוא הגדול ביותר החיים ופנסיה המבטחת הדדי באירופה, עם הבת בגרמניה. חיים רגיל מציע תשלום מובטחת של זרימת ההון, בונוס, החלקת מיוחדת לעבד שילוב מעניין של אבטחה, הזדמנויות לתפוקה גבוהה. חברות אחרות אינן בדוגמה זו. המוצרים של ביטוח רפואי קלריקלי, הליפקס בנק אוף סקוטלנד יש חברת אמינה, שייך ההיצע הטוב ביותר באזור של רעיונות ביטוח מונחי על לטווח ארוך. המוצרים שלהם להיות מותאם באופן קבוע את השוק, את הצורך. מאז הקמתה של החברה (1825), פיצוי היתה disbursed עד עכשיו בכל שנה. הודות שלהם דירוג האשראי טוב איתנות פיננסית, אנו חיים אנגלית רבים ביטוח מ מדורג הנודע דירוג משרדי רגיל & poor או מודי גם ´s שוב היטב. עיבוד למצב מס חדש בגרמניה נעשה כבר מספר חברות ביטוח. כמה ביטוח חיים באנגלית כבר עתה מציעים מוצרים לגבי פנסיון Rürup חדש יש אופטימיזציה, לנצל הזדמנויות מס כל.