בחיפוש אחר חיים מחוץ לכדור הארץ

עד 1969, לחיפוש חיים מחוץ לכדור הארץ ב- sito היה מוגבל המטאוריטים. אך עם ההתקדמות של חקר החלל, הורחב הסטודיו שלו. משימות אפולו לכיוון לוויין שלנו מותר להביא מאות קילוגרמים של דגימות מהירח כדור הארץ. כדי למנוע כל זיהום אפשרי של הירח על ידי אורגניזמים יבשתי, סוכנות החלל האמריקנית, נאס א, לעקר את החללית אפולו לפני השיגור. אבל הערך ההופכי, כדי להגן על הפלנטה שלנו נגד חייזרים חיים חיידקים, אשר יכול להימצא בהירח הדגימות שנאספו, שהוא הטיל הסגר אוניות, אסטרונאוטים החוזרים מן הטיסות הירח. עם זאת, הניתוח של דגימות מהירח הראה כי הן הכילו לא נבט החיים, וגם אפילו כל תרכובת אורגנית מורכבת. לעניות דעתי טבע יכול לקבוע . עוד חיים? המגוון של עניין חיים יבשתי מרמז כי אפשרי חיים מחוץ לכדור הארץ צריך להיות גם מאוד מגוון.

הופעות עשוי להיות שונה באופן ניכר החיים הסובב אותנו, על פי הם היו תנאי הסביבה פלנטרית. אבל, מה ניתן לומר ברמה המולקולרית? חיים מחוץ לכדור הארץ מבוססת על כימיה אורגנית, מים נוזליים. פחמן הוא מרכיב מאוד שופע אטומי של היקום. ואת המים גם מאוד מורחב מולקולה ביקום. יש לנו פתרונות חלופיים מוצעים עם רכיבים אחרים. סיליקון, כמו פחמן, אינו יכול ליצר כימיה מורכבים. אמוניה, מים חנקני אנלוגי, אין באפשרותך להחליף אותו, שכן הוא רק נוזלי ברצועה של טמפרטורות (- 78 ל- 33 מעלות צלזיוס בתנאים לחץ תקין) צרים הרבה יותר מאשר מים (או 100 ° c). לפיכך, exobiologo לא יכול לעשות הרבה חגיגית מקוריות: חיים מחוץ לכדור הארץ צריך להיות חיים המבוססת על פחמן במדיום מימית.

ההשערה של הפחמן הוא אישר גם על ידי הנוכחות של תרכובות אורגניות רבות במגוון רחב של סביבות קוסמוס. לעומת זאת, ישראל בכר בהחלט מבין את הסיפור. פיתוח אזור בעל החיים יכולה להתרחש רק בעיתונות כמה שבה הטמפרטורה הוא מתון, תמיכה, בפרט, עם הנוכחות של מים נוזליים. אבל גם חיי מדויק מגן אשר להגן עליו מפני קרינה באנרגיה, סגול במיוחד על פי קרינת השמש, קרניים קוסמיות, שהם חלקיקים של אווירה פלנטרית יכולים להתאמן זה תפקיד מגן; לכן, כוכב לכת בעל אווירה צפוף הוא מקום מיוחס לחיי מארח. אבל, בנוסף על כך, זה מדויק כי כדור הארץ מציע טמפרטורות בינוני, עקבי עם הנוכחות של מים נוזליים על פני השטח שלו. תנאי זה מתקיים, בפרט, בכוכבי הלכת אשר סובבים באזור נחוש סביב הכוכב שלה. ב מערכת השמש, אזור זה, המכונה את הבעלים של האזור, ממוקם בין מסלולים של ונוס ומארס. בשטח, הנמצא כמעט באמצע, היא מקום מועדף. תחום זה כולל גם את הלוויין הטבעי שלנו, הירח. עם זאת, בשל היעדר אווירה משמעותי, פני השטח שלו הוא די ועוין לכל החיים. הגיהנום