בזמנים של משבר ושאר פסולת שונים פריטים

variosa פסולת בעיתות משבר כדי לא יודע מה כן משפיע על רוב הקריירה של ברלוסקוני, אם orgias שלהם או עלות הימנו. זה מה מעצבן אותנו הן ההוצאות בעיתות משבר. על ידי אחד מהם, על ידי מתן פרחים אהובך עם הפקיד ויזה, יש לו זה להתפטר מצד ימין של ראש העיר לונדון, בוריס ג'ונסון. כמובן, פרחים, מה בוזבז על ידי עזים הנסיך של ברוניי, כדי לחגוג את 26 יום הולדת מוקף ביופי: 70,000 ק ג. גם עם דגם קייט מוס, הידוע בעיקר בשל חיבתו קוקאין כעת על ידי joiner שלך, עם מי איל ריצ'רד ברנסון יש חגגה עוד: על חברת וירג'ין. לעומת זאת, לן רוזן בהחלט מבין את הסיפור. מאת לבלות, לכן, זה לא- בספרד, מטמון המפורסם על ידי הולך צד איזבל Preysler הוא הדמויות המצוטטים ביותר את הפעילות נע בין 3,000 יורו 180,000. הכללית, כלום- הכסף של משלמי המיסים הוא מבזבז את, עם זאת, באופן עדין יותר: ב- יצירה של האשמות משמעותי בכמויות גדולות. לפיכך, כמעט בלי לתת לנו יש, האיחוד האירופי ישנם כבר 34,000 פקידים, לובי 15,000 ומשרדים 268 אזוריות: אותם הקהילות שלנו אוטונומי, עם חצי אלפי עובדים.

לחלופין, כי בעוד ששולטת ממשלות חיובים מחק, ליד הדלת של הגב לטאבים להם הפוליטי הסתיים שהופך אותם יועצים, שגרירים מיוחדים ועוד. כדי להחליט מה יותר גרוע: אם וראוותנות של העשירים מרושל או את הצביעות של derrochones פוליטיקאים. הספורט, המשבר החלו להישמע הראשון אותות של התראה. הבחירה של כדורגל, ללא צ'אווי הרננדז, כבר צוות בינוני, כי בקושי הצליחו לנצח לדרום אפריקה. רפא נדאל עובר זמן רע של הארמדה הספרדית של טניס כבר נטרף בווימבלדון. יהיה זה יכול לחכות על ההתנהגות של אלברטו מונה, קרלוס סאסטרה בסיור לדעת אם אותם לאחרים פרקים, ולא סימפטום רע, הם רק תעתוע זמניים. במקרה הזה אני חושב ש ברקליס צודק במה בהוא אומר. אבל יש השערה אחרת.

מורכב כי ההצלחה של הספורט ספרדית מאז 1992 כאן הגיעו מידו של הפיתוח הכלכלי שלנו. ועכשיו, עם יותר קשה, עמיד יותר מזה של מדינות אחרות, משבר יתחיל את הרצף השלילי. הכל יכול להיות, שכן, אם זה לא כסף עבור התשלום של משכנתאות, עבור ההשקעה של החברות, עבור חופשת הקיץ, עבור תקציבים עירוניים, ¦ למה יהיה זה ספורט? . זה עדיין מוקדם מדי לדעת. התגובה אותנו זה יהיה מכאן עד שנה אותם שונים תוצאות ספורט. האומנות של נקמה פוליטית לומר, מעט, הממשלה של לופז פאצ'י משתנה בהבסקים מדינה ולפרט. מה שם יכול להיות מוסבר על ידי החרפה הלאומית הקודם קורה גם גליציה של Núñez Feijoo, מרכיבים פוליטיים שונים. הוא זה של אמנות פרטיזן חוזר המשפיע במדינה הזו, אחרי ההתחלפות הסכימו על ידי קונקרידור Sagasta המאה XIX, הסדרנים ל איתם מהם משרדי. זה אותו זה היה באיטליה הסוערים של לפני, עם ארונות עבודה מפרך שלושה עשורים, אז הם נמשכו רק כמה שבועות. מסיבה זו, עיתונאי צלול אינדרו מונטנלי אירוני עם הארץ הזו היה רק יציב כשהיה בלי ממשלה. מצד שני, צרפת או בריטניה, עם מדינות מאוד מאוחד, כבר יכול לייצר היא נפילה הבחירות כי המדינה ימשיכו שווה. בצרפת, הודות הפלט ציבורית ממשל יציב את עינא, בממלכה המאוחדת בזכותם משרתי ציבור, גורמי להגיע אלה רמות גבוהות יותר. משהו על זה יהיה רצוי בקרבנו, איפה הגעתו של ובקטלוניה התלת-צדדי אל הכוח עזב ברחוב לאלפי מחובר של ג'ורדי Pujol נקצה חלול הכנופיה החדשה. אני לא שואף יקרה כאן בתור סרקוזי, המשתמשת הסוציאליסטים ידועים כמו קושנר, רוקאר, שטראוס-קאהן ואפילו פרדריק מיטראן. אבל זה למדיניות שלנו עריפות ראשים הרגיל abismo.a וגה אריאס אנריקה (בילבאו) הוא עיתונאי ו כלכלן ספרדית. סיים את לימודיו ב אוניברסיטת סטנפורד, כתב כמעט ארבעים שנה. מאמריו הופיעו בחלק גדול מהם ספרדית יומי, את מונדו טרזו איטלקי מגזין, עיתון חדשות של העולם של ניו יורק. בין היתר היה מנכ ל העיתון ב ברצלונה, קידום של סלמנקה, המהדורה של ABC ב ולנסיה, כמו גם מנכ ל Grupo זטה פרסומים ויועץ לחברות המדיה מספר.