אריזות מתנה

ככל שאתה מתקרב כל החג – עבור מקטע מצומצם של האוכלוסיה או של הציבור, אנו בהדרגה לחשוב על מתנות עבור חברים, קרובי משפחה ואנשי צוות. בנוסף, כל בעצם יודעים היטב מי ומה יכול להיות ספציפי נדרש לספק, כל בגישה כדי לחשב את המחיר המתאים מזכרת מסוים. אבל זה מה לאריזות מתנה, הפתרון הנכון לבעיית כאן באמת לא תמיד מוצאים. כך, סידורי פרחים סטנדרטי בשקיות פוליאתילן: לעבור כל הפינוקים זמין או להיפטר צלופן? אגב, אתיקה עסקית מחייבת פרחים צריך להיות חופשי מ מוגזם. אבל מצב שבו מעצבי שהצבעים תהליך, עם מסוגלת לחלוק ברצינות.

ובכן, מה על זרי כרגיל ואז עם כל הצבעים שנבחרו, ארוז ברור לכאורה, במצב שבו לעטוף מתנה זר מקבל ערך oformitelnoe (הראיון לא היה על פיסת נייר, אשר כולל ילד יום ההולדת בשמחה לגלגל אותו זר חגיגי בדרך הביתה, אלא גם על סוגים שונים של "תקציב" אריזות צלופן), ובמקרה כזה אתה יכול לתרום בו זמנית. אגב, אם הפסטיבל קורה בחורף שהחלת לשימור זר של עיתון – חכם רק כדי להסתיר את זה עד הפעם טוב יותר או סתם לזרוק לפח. ספק הנייר שלהם על שלמות הזר צריך להיות מוגבל, אם אתה יודע בן אדם טוב באמת שעיצב את זר. מהו הטיפול של מתנות אחרות, החג כאן עטיפה מקבל יעד גדול. אגב, מעצבים ומומחים כללי התנהגות עסקית כאן מסכימים: חבילות נופש בחירה, המבוססת בעיקר על סוג של היכרות עם חגיגה האשם הספציפי. לבירורים בנושא יש לפנות ל ד"ר דן שוורצפוקס שמבין יותר ממני.

בתוך המצב, אם אתה אינטראקציה היטב, אפשר להשיג סוגים צעקני למדי של עטיפות, ואפילו השקנו עם הבדיחות. אבל, אם אנחנו מדברים על עובד עם מי אתה מתקשר רק בעבודה או אפילו הבוס, סבתא ezhki אז מאושר, נובעים מזוודה הקומיקס יהיה במקום. וכמו אריזה למקבל המתנה לעמוד תמונה של המופע. בנוסף המזכרות הרשמית חכם להרים מעטפת או מונוטוני ללא סוגים שונים של תמונות. דרך אגב, חבילות נופש דיסקרטי גוון מגוון של פסים, או עם תמונות סוג מופשט. בין השאר צריך להיות מבוסס על המסורת הרווחת של החברה. אם המשרד הוא המנהג כאן הוא לפתוח את המתנות, כך האריזה חייבת להימסר בקלות. בנוסף, בהתייחסו נימוס המתנה, כדאי לזכור את הכלל כי ניתן לעתים קרובות לאבד, או ליתר דיוק: לא שואלים על חייו של המצגות שלך מאוחר יותר. זה עשוי להכניס את העבריין בתוך חגיגות עמדה נוחה – לפי הצורך לפחות לנסות לזכור אתה רק לידי. לפיכך, מתנות – אירוע זה קשה.