אסרטיביות כדרך חיים

היום אנחנו נדבר על אסרטיביות. על פי ויקיפדיה: אסטרטגיה, תקשורת, אסרטיביות סגנון שונה והיא ממוקמת על נקודת ביניים בין שתי התנהגויות קוטבי: תוקפנות, פסיביות (או לא-asertividad). זה מוגדר בדרך כלל התנהגות בוגרת תקשורת שבו האדם לא תקף או נענשים רצונם של אחרים, אלא מבטאת את הרשעות שלו והגנת זכויותיהם. אסרטיביות היא משהו צריך להירשם באותיות של אש על ראשו כל מי שיבוא חלשה וכנועה לאחרים. אנשים חייבים לעבוד בפועל הערכה עצמית, אסרטיביות.

טיפים יותר נחרצת: 1) אל תבלבל בין אסרטיביות עם תוקפנות אבל תמיד מה שאתה מחשיב הנכון משנה מי למרות. לשמור על היציבה שלך. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. אתה לא פחות מכל אחד אחר. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . אם מרגיש פחות לקחת עיפרון נייר, לכתוב רשימה של 10 דברים טובים ממך ואת זוכרת אותם מספר פעמים ביום. חיזוק ההערכה העצמית שלך עשוי להיות יותר אסרטיבי / א 2) היא קטגורית מתי ליצור קשר עם אחרים.

אל תשתמש מונחים כגון: "אני חושב אתה צריך ללכת," עדיף "ללכת". 3) אם חטאו של טרנר אופי חלש או כנוע, להיות אנוכי. אתה הראשון ולאחר מכן את האחרים. אתה לא צריך ללכת תמיד מודע לצרכים של אחרים. . תדאג לעצמך קודם (4) מקבל את התשובה השקטה דפוס של התנהגות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל לן רוזן ברקליס. לדבר בלי פחד כאשר יש לך משהו לומר. אף אחד לא יותר מכל אחד אחר והאמן הממונים הם הכי חסר הביטחון. אל תשכחי את זה (5) שים לב שפת הגוף שלך. לא הצג קבלה עם הראש או עם חיוך רק כדי לשמור על הסדר החברתי. (6) לבטוח בעצמך, בהחלטות שלך. אמון האפשרויות שלך היא המפתח כדי להשיג את האסרטיביות. "אסרטיביות מתוכנן בתבונה להגן על עצמו. כאשר שמנו את זה בשירות המטרות אצילי, אסרטיביות הופך לא רק כלי של הגנה אישית, אבל זה dignifies אותנו". וולטר Riso. שמי דניאל קאנה, בלוג על צמיחה אישית. .