אנרגיות חלופיות

קופי אנאן: "הגנה הסביבה…" אחד העקרונות המנחים של כל העבודה שלנו לתמיכה פיתוח בר-קיימא; זה מרכיב חיוני של מיגור העוני, אחד מן היסודות של שלום". מאת: הם בשעה 9 בבוקר. ולעזוב את שמש קורנת בקרניה שלה חזק לאורך המגרש כמעט נטוש בצפון גואירה. הנזירה, Wayuu של אשה בת 29, מצאצאי החמור כיסה 3 ק מ rancheria שלו והוא מוכן למלא מספר mucuras עם המים זה מונח בבריכה ליד הטחנה. זו שגרה שעונה שתיים או שלוש פעמים בשבוע להצטייד נוזל נדירים ויקרים באזור שלהם. לאחר מיכלים מלאים על הרכיבה שוב בעוד החיה האצילית ונאמן, צריך להחזיר, אך לפני שהוא מתקרב איפה מספר ארצי, מברכת אותם והחליפה. שיחה קצרה עם אותם. הם להלוות דלעת, עם תוכן זה להרטיב את השיער שלהם כדי להתקרר.

ברקע, פלס את העיזים ופרות קצת הרגיע את צימאונו לפני שתמשיך בחיפוש אחר מרעה, נדיר מאוד דרך אגב, במהלך הקיץ. ילדים לשחק סביב בריכה בעוד קבוצה של נשים מוקדש לכבס את הבגדים של המשפחה שלו. שני חמורים, שמדפיה בשלושה צבעים שונים יער של trupillos משלימים בנוף אופייני של חלקים רבים של העליון ומקובה עצמה. התמונה היפה יש כמו טחנת הנקודה המרכזית המועבר על ידי הרוחות חזקות של הזמן. מאז יותר ממחצית לפני מאה שנה בארות המים הדלק Wayuu להסיק עמוק באמצעות כוח ששמו מעניין אותם פחות שימושי: הרוח הכוח. מסיבות שונות האנושות נאלצת לחקור מקורות וצורות של אנרגיה אחר ממה זה שימשו באופן מסורתי.

היבטים כגון עלויות לבין הצורך להגן על הסביבה כפה לחוקרים לחקור אפשרויות אחרות מאשר אלה שימשו באופן קבוע. כיום לאנושות יש אפשרויות שונות בהקשר זה: אנרגיה סולארית, ביוגז, גאות ושפל, תרמי, ואחרים הכוללים רוח, אשר מעביר מיל איפה הנזירה מסופקים המים בתוך הטחנה ליד rancheria. אנרגיות חלופיות הם כאלה: חלופה שפירים עם הסביבה, יקר יותר מאשר מסורתיים אלה ברוב המקרים. נזכיר שכי אנרגיה גרעינית, לדוגמה, מייצרת פסולת גרעינית של סכנה גבוהה או מוטציות היצורים החיים. הידרואלקטרי ביצירת השינויים באקלים, הפרעה של צומח וחי, ואת הסחף של אגמים, נהרות, כמו גם את השינוי כמובן של האחרונים במקרים מסוימים. השימוש של נפט וגז מוביל זיהום האטמוספירה, זיהום סביבתי, משינוי של חי וצומח. אנרגיה חלופית יש אטרקציות שונות, ביניהם ניתן לציין את הדברים הבאים: לא צורכים דלק: זה חדשות טובות על האווירה ועל המערכת האקולוגית כי זה אומר ופחות זיהום. המקורות שלהם הם בלתי נדלים. אנחנו תמיד יהיה "מנורה" ענק ורב עוצמה, השמש, שדאגה לנו אור שלו, תמיד יהיה טוב כיוון הרוח דר-דר-להפקת אנרגיית רוח. לא לייצר יותר זיהום הסביבה. הם לא לייצר שינויים באקלים. בנושאים כגון התחממות גלובלית, הרס שכבת האוזון נמצאים באופן מלא ללא סוג זה של אנרגיה. אינו משנה את האיזון של החי והצומח, למעט אחת השפעה משנית אינו מסכן את הישרדותו של המין האנושי. במוקדם או במאוחר יגיע לסיומו קבוצת המילואים של דלקים מאובנים, אבל עד שזה יקרה. אנחנו חייבים להתכונן למעבר לנקות אנרגיה שאנו מספקים נוחות ורווחה מבלי לשלם חשבון עבור עלות גבוהה מבחינת הרס מערכות אקולוגיות והשפלה של החיים על פני כדור הארץ.