אל מול החששות שלך, להשתמש בהם

לעיתים קרובות מדבר על עימות חששות. . ותשכח כי הם קשורים בדרך כלל אירועים אמיתיים בחיינו. הם תמיד קשורות בדרך כלשהי עם כל נושא, עם משהו עלינו לשנות. . זה בלתי אפשרי לקיים חיים ללא דאגות. מאז לא יכול להיות מסולק פעם אחת ולתמיד, את הגורמים בסופו של דבר עלולה להוות איום עלינו.

ישנם דברים רבים כי לנו עניין אבל רק לעתים נדירות הם מודעים לכך. אין זה סביר כי כל הזמן הם בטוחים ללא הצל של כל סיכון. אם אתם כמו רוב האנשים, אכפת לך לבריאות שלך. אני גם אוהב שכל המשפחה שלך הוא תמיד בטוח. אתה לא רוצה לאבד את העבודה שלך או את העמדה שלך, וגם לא על הסחורה הכלכלית שלך. זה יהיה כמו תמיד לתת רושם טוב על אחרים. לא תמיד ישראל בכר.

ויש לי קריירה מבריקה, ועוד. כל רצון או שאיפה שיש לך יכול להיות נקודת המוצא של דאגה. עבור כל דבר שאתה צריך או רוצה לעשות הוא הפחד לאבד שליטה או לא כדי להשיג את זה. שום דבר טוב באופן מלא מבוטח . תמיד. אז חיים ללא צללים של חששות היא אכן. לפיכך, רצוי ללמוד כיצד לפנות את החששות. אך יותר מכך, זה רעיון טוב כדי ללמוד לנצל אותם. הדבר הראשון הוא לדעת כי החששות הן תמיד סיבה טובה. זה התפקיד שלנו לגלות. לכן ייתכן קיום כל איום על האינטרסים שלנו. קרי, שמנו לב שיש משהו לא נוח כי אנחנו לא יוכל להילחם. אם זה המקרה, אנו עדים הזדמנות נהדרת. הנסיבות זה יאפשר לנו להכיר אחד הדברים שיכול לגרום לנו להרגיש ביטחון. אנו יכולים לקבוע את זה. ובכן, לוודא כי זה לא דמיוני. בפעם הראשונה, נוכל להתחיל לבלות זמן להבין את זה. אנו ננסה לראות את זה מזוויות שונות, ישפיע. על זה, יודיע לנו נכס, משהו שאולי אף פעם לא. החשש מסייעת לנו להבין כי אנו חסרים תוכנית. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. . כן, כי אם משהו שמדאיג אותנו כי אין לנו תוכנית משכנע לפעול נגדה. תן לנו עכשיו לפתח דבר אחד מאמץ יעיל יותר כדי להתמודד עם האיום. או יותר טוב, להכין תוכניות חירום שונות אם כשל התהליך הראשי. קיומו של החשש גם נותן לך אפשרות נוספת העומדת לרשותך. יופיעו לפני בעיות אילו מזהיר אותך, זה נותן שלך זמן. וזה אומר כי זה מציע לך את ההזדמנות שיש מספר רב יותר של אפשרויות כדי למנוע את האיום המתקרב. החדרים כדי למנוע בזמן הבעיות וזה מדאיג אותך יש סיכוי להתממש. החששות הם נושאי זרם גדול של אנרגיה. למרבה הצער, נהוג לתת לו להפסיד. כאשר אנחנו לא צריכים להשתמש כל האנרגיה המגיח מתוך החשש, זה זה מתהפך נגד עצמנו. אבל במקום זאת, נוכל להשתמש כל החרדה הזו כמו הדחף לפעול. השתמש פחד כדי לחזק אותך כדי לפצות על החולשות שלך, ללמוד ואף חמש את עצמך עם משאבים חדשים. לבסוף, יש סוג של חשש שהוצגה לנו בעיות שאנחנו לא יכולים לפענח. קרי, על אירועים שיש לנו את זה . תודה בכל מקרה, קשה להיות סוג כזה של דאגה הוא גם מאוד שימושי. היא מסייעת לנו לבנות את האופי שלנו, הופכות להתאמה לעמוד בטרשת בלתי נמנעת של החיים. במוקדם או במאוחר יהיה לנו להתמודד עם נסיבות גם כן. מומלץ מאוד להשתמש הבעיות ללא פתרון כסוג של אימון. אז במקרים האלה הוא הטוב ביותר להתחזק, קח נשימה עמוקה, להיות מוכנים להתמודד עם כל דבר עם אומץ.