אכפת לי עם זרעים שתרפה לגדול בראש שלך

המדע הראה לנו דרך מחקרים שונים כי מרגע ההתעברות, התאים היוצרים שלנו גנטי של קוד 64 codons כבר לבוא עם הטבע מולקולרית מידע וגם נטיות מסוימות למחלות, וכך גם כמזכרת. "מאוחר יותר כאשר נוצר העובר מקבל וקולטים לגירויים חיצוניים שאליהם נחשפים, בעיקר את הוריו, מרגע זה אתה כבר יכול להגיד המתחיל שלו הדרכה, מיזוג, שניהם בהתבסס על מה העובר חש ואני comolo מרגישים גירויים כזה." "חושב אז קיים".-נולד רנה Descartes.Cuando, המוח שלנו הוא כמו ספוג חדש כי הוא הולך מילוי כמו גם בקשר עם ההורים שלנו, הטלוויזיה, אותם סיפורים אותנו לקרוא לפני ואן dorminos. הנבטת בדמיוננו, ויוצרים את תפיסת המציאות שלנו (שימו לב: אומרים "תפיסת המציאות" לא למציאות). אנחנו הם להיות נעשים לסוגים מסוימים של התנהגות, כפי שהיינו תגמול או נענש על דרכנו אירועים לבטא את עצמנו. .

הנה מתחילים לומד להתבונן על החיים על פי הפרדיגמה של ההורים שלך, כמו גם הם מה להכתיב מה הוא טוב או רע בחיים שלה. כבר בבית הספר, המהווה סביבה חברתית יותר גדולים ומורכבים של המוכר, פחות קבלייר, אתה מרגיש לא מוגן ואיפה כדי להתאים בקלות, עדיף לבחור הדגם צפוי התנהגות (הרוב). במקרה הזה אני חושב ש לן רוזן צודק במה בהוא אומר. עצור כאן, hagamosnos את השאלות האלה:-איך נקבע אם הרעיונות שלי באמת שלי או פירות מהם האילוצים התקבל שלי רביה, המדיה החברתית ואותם שלי יחסי התקשורת (טלוויזיה, אינטרנט, רשתות חברתיות, רדיו, וכו ')?-היה איך האחים של משפחה באותו פונקציונלי יש נתיבים כל כך שונה שיש כבר וגדל תחת אותם החוקים הללו וסביבה חברתית-משפחתית;? הייתי אחד הוא לא חברותי במחלוקת עם אותם חוקים והשני אדם ראוי בו החברה?-היה איך אנשים של משאב נדיר שיש ללכת לאותו בית ספר של המגזר באותו גיל דומה ובמרכז העיר, אחד מהם מסתיים להיות אדם מצליח בהם כמעט את כל ההיבטים של זה פעילות וחברו הטוב בן-אדם לא יוצא מזה? הבינוניות? מה יוצר את זה? כל מעייניהם במעמקי בריאות הלב שלנו, שפע, אהבה, הגשמה, אז למה יש אחרים אינם? ללא קשר שלך סיכום חברתי, גזע, אמונה דתית והורים. ילדים של הורים מתעלל הם ההורים amoros, לאנשים שהיו אפילו המחסור עכשיו הם מיליונרים, אחרים כי לא עבר לאוניברסיטאות הם אנשים יותר משכילים, פרודוקטיבי שאחרים. כאשר בחיים דברים לא הולכים שבא לנו, למצוא לנו יותר קל להאשים את ההורים שלי, הכלכלה, ברמה החברתית שלי, הילדים שלי, המורה, השותף שלי, המזל הרע שלי.

כי זה הכי קל. אבל המציאות היא כי זה לא משנה כלום למה שנמצא בחוץ, נמצא בתוך זה באמת מה שחשוב, הדרך שלך איך אתם תופסים אנשים ומצבים, זה וזה רק המציאות שלך, תחשוב על זה, תמיד היה מישהו. אתה מנסה קשה ללא סיבה נראית לעין? כשהיית קרוב אותו אדם, אשר היו השוררים רגשות כלפיה? אלה לפי כמו זה החיים שלך עכשיו? מה שחסר לך להיות? לעשות שמח? אתה רוצה נס בחיים שלך? מתחילה על ידי האמונה כי אותו אתה יכול לקרות, שלך זה מגיע לך. הייתי רוצה לאהוב? הראשון נייר אמטה שלך אותו דבר, כי גם ככה לאחרים לראות את זה יפה כי אתה כאשר את אותו הדבר. לא ידעתי, אתה לא מעריך. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . כמו חומר עשיר? אתה חושב כי זה מגיע לך, אבל לרוב זה מתחיל לתת באהבה, כי לתת זה כאשר היא מתקבלת. בסופו, אם אתה חושב כי יכול כמו שאתה לא יכול תמיד, recuerdalo, תמיד יהיה בו חלק. החיים תמיד דיוס אתה הולך לתת: מה בחר (חשוב), אז להיות אפוטרופוס של מה השאירו לנבוט בתוך המוח שלך; איזה פרוייקט (מה אתה מדבר ומה לעשות), לא את הצילום, לא קללה או ביקורת ולבצע הכל עם אהבה; מה מחכה (תמיד באמונה) כי הוא הוודאות של כבר יש מה ממתין; yrecibiras תמיד אסיר תודה של אהבה עצומה של Dios.tu אתה מהו הרצון העמוק שמניע אותך. גם ככה. משאלתך היא הרצון שלך. זה הרצון שלך הם המעשים שלך. כפי שהם המעשים שלך זה את הגורל-Brihadaranyaka אלסה IV.4.5.Ana Upanishad דה לה קרוז קסטיו.