איך מחליטים מתי אתה לא יכול להחליט?

שרי מבולבל. אדם עם זה עוזב את המוזמנים על המהלך איתו. שרי אינו יודע מה לעשות. שרי אוהב את האיש הזה, אבל הם המאובטח של אם הוא "איש" בשבילה. שרי גרושה ואני לא רוצה לעשות את אותה הטעות שוב. שרי יש ספקות. מה קורה אם כשל? מה אם זה נראה כמו חרא? מה קורה אם הקשר לא פועל? אז מה? האם זה שווה הסיכון? איך אתה יכול להחליט? החלטות, החלטות כל כך הרבה החלטות.

עליך להזין במערכת היחסים הזאת? אתה צריך להתחתן עם האיש הזה? את צריכה לקחת את העבודה החדשה? כדאי לך לעבור עיר אחרת? אתה צריך להשתתף בסמינר הזה? לפעמים התשובה היא ברורה. לפעמים זה לא. בתור נשים, יש לנו את היכולת לחשוב, להרגיש באותו זמן (הוא כיצד הם פועלים המוח שלנו). משמעות הדבר היא כי אנחנו יכולים. תחשוב מרגיש, חושב, מרגיש, מרגיש במשך ימים לפני שמגיעים להחלטה. אתה יכול להיות מטורף! עם זאת, זכור… איך תבחר את האפשרות הטובה ביותר כאשר אתה צריך לקבל החלטה…

עכשיו? 1. קבל בתור "בן פרנקלין". אבי נהג לומר: "אם יש לך לקבל החלטה, לקבל בתור בן פרנקלין." לאתר קו במרכז העמוד ולקבל רשימה של היתרונות של צד ואת החסרונות של השני. ואז תראה מה שכתבת. "בן פרנקלין" היא הדרך שבה הגיבורים לקחת החלטה. זה תרגיל של סוג זכר, הנפש, איפה לעשות רשימה של הסיכונים ואת ההשלכות של הבחירה, ואז לוקח החלטה הגיונית, רוחני. . זה אף פעם לא יותר יש איזשהו הגיון בהחלטה. שרי יכול לרשום את היתרונות והחסרונות של לעבור לגור עם הגבר שלה ולראות מה הבקיע. אתה יכול לעשות בחירה הגיונית. 2. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. להיכנס אתה מרגיש? גורם לך להרגיש. או לא עושים משהו? לעיתים קרובות הגוף שלך יודע לקחת את ההחלטה הטובה ביותר. . תקשיב מה שאתה אומר- אם הגוף שלך הוא מלא אנרגיה וזה נרגש, יותר סביר זה ההחלטה שלך היא "זה אפשרי." אם לא זה ככן שגופך ירגיש כבד. כמו כשאתה אומר "איכס". לפעמים האמצעים להגיד "לא" הזמנה נפלא כי אין רצון ללכת. נגד מה הגוף שלך אתה אומר כי מרגישים כי "צריך" לעשות מה רוצה מישהו יותר כדי לא לפגוע ברגשות שלהם, אם לא היא לעשות. להתגבר על זה. (הערה: האדם האחר לא יהיה טוב. מבטיח לך!) אם אתה מרגיש שזה לא החלטה טובה לעשות משהו, לקבל את זה ולומר 'לא' – לא משנה מה אחרים חושבים. 3 פעל הכוח כאשר ההיגיון ורגשות מתנגשים, ההחלטה שלך אינו ברור, ולאחר מכן בצע את האנרגיה. אם אתה מתקשה לישון, לאכול או ממקדים אתכם, אין שלכן משהו. רוצה להגיד לך משהו. שימו לב ולהקשיב לאינטואיציה שלכם. לפעמים הגוף שלך מבטלת את ההגיון ואת רגשות לספר לך בדיוק מה שאתה צריך! אם ההחלטה שלך היא ברורה 'כן' או 'לא' ברור יכול להיות כי אין מספיק מידע. אם שרי רוצה לקחת את הסיכון. ולעבור לגור עם בעלה, רעיון בשבילה זה כדי להשתמש בהיגיון שלך מבקש ממנו לומר שלהם תוכניות ארוכות טווח. זה יכול משא ומתן טבעת התחייבות או הבטחה להרגיש נוח יותר לפני המעבר. עליך לבדוק גם את הרגשות שלך. התרגשות ופחד על העתיד עם האיש הזה היא אינדיקציה טובה שיש משהו כדי לקבל ולקחת את היחסים ברמה עמוקה יותר. לפעמים ההחלטה פשוט נדרש לבצע בחירה ולעקוב אחרי זה. אם כרוך בסיכונים, לעשות את זה רק אם יש לך אמונה בה תוכל לשרוד.