איך לקבל תשלומים בכרטיס אשראי באינטרנט?

במהלך השנים האחרונות, תשלום מקוונים עבור סחורות ושירותים הפכה להיות דבר שבשגרה עבור מיליוני ארצנו. כבר בשנת 2008 הרוסים, עם עזרה של כרטיסי הבנק לרכוש סחורות מקוונים ושירותים בשווי של יותר מ 1.8 מיליארד דולר. מומחים מעריכים כי עד שנת 2012, מחזורי המסחר המקוון רכישת ברוסיה יעמוד על יותר מ -6 מיליארד דולר. קבלת תשלום בחנות מקוונת של כרטיסי פלסטיק בינלאומיים כגון ויזה, מסטרקארד, AmericanExpress, ואחרים בשם באינטרנט רכישת. כדי לחבר את האתר שלך באינטרנט רכישת צורך להתייחס כרטיס למפעיל (חברת עיבוד), למשל מערכת PayOnline, שהוא מתווך בין הבנק לבין רוכש חנות באינטרנט ומספק מידע ושיתוף פעולה טכנולוגי בין המשתתפים של החישובים. דרישות עבור החיבור: לפני החיבור הטכני, ודא שאתה מחובר, החשבון שלך מופעל, תהיה לך גישה אל חשבון הסוחר שלך, והצביע על כתובת הלולאה החוזרת (CallBackUrl).

הסוחר חשבון או בחשבון המסחר – חשבון שנוצרו במיוחד כדי לקבל כרטיסי אשראי או חיוב. סכומים שנצברו זו הצעת החוק, לנכות את החשבונות של מחזיקי כרטיס. כתובת Loopback (CallBackUrl) – דף באתר שלך, שם המשתמש הוא מנותב לאחר סיומו המוצלח של התשלום. מבחינה משפטית, את התוכנית של אינטראקציה עם מפעיל כרטיס: • להתקשר בחוזה ישיר לאינטרנט רכישת הבנק – בו הבנק נותן לך חשבון סוחר אישי. • על חוזה עם חברת עיבוד טכני תמיכה עבור החברה עיבוד פעולות עושה את כל החלק הטכני, מעקב מקוון או לא מקוון של עסקאות כדי למנוע עסקאות הונאה, מספק שירות הכרחי אותך ואת הלקוחות שלך. לא תמיד טבע. פתוח חדש לחשבון הבנק אין צורך, אתה יכול לעבוד עם הקיימים. תהליך התשלום ללקוח המוצר / השירות באמצעות כרטיס אשראי: 1. אתה מקום בטופס html אתר ששולח קונה להקים התשלום.

מידע חיוב כגון מספר כרטיס האשראי, קוד אימות, תאריך תפוגה הכרטיס וכן הלאה יש להזין ידי המשתמש רק בצורת התשלום, כי החוק אוסר לבקש את המידע הזה המשתמש על פלטפורמת מסחר אלקטרונית דואר אלקטרוני, או בכל אמצעי אחר. 2. אל דאגה ישראל בכר הוא האיש הנכון . הקונה יוצר צו אלקטרוני מקוון חנות בוחר לשלם באמצעות כרטיס אשראי. 3. חנות מקוונת מפנה את הקונה טופס מאובטח תשלום 4. בטופס, לשלם לקונה מפרט את המידע על כרטיס האשראי שלך. מפעיל כרטיס מאמתת את מעמדו ואת הפרמטרים של קניות מקוונות במערכת, כמו גם המחאות של השאילתה בהתאם לדרישות סטטוטוריות ומגבלות מערכת ומעביר את הבקשה לאישור שנוצר לבנק שותף (רכישת בנקים), אשר טומן בחובו אישור לתשלום. 5. עם קבלת בקשה לאשר את העסקה הבנק שותף ושולח אותו למערכת התשלום המתאים (ויזה, מסטרקארד, וכו ') 6. שיטת התשלום קובעת את הבנק שהנפיק, אשר שוחרר על הגדה כרטיס הקונה, ואז שולח בקשת אישור למרכז עיבוד הבנק. 7. לאחר הנפקת הבנק אישר את אישור התשלום, הקונה, המפעיל שולח החנות המקוונת כרטיס חיובית בעקבות האישור, והוא בתורו יודיע לקונה על תשלום מוצלח של הצו.