5 נהדר האמיתות של אובדן שומן מהירה וקבועה

אחת הבעיות של בריאות הציבור בתקופה האחרונה בעולם הוא ללא ספק "השמנה", רק ב ארצות הברית 65% מהאוכלוסייה נחשבת "מאוד שומן" ומה מדאיגה יותר הוא כי אנשים עם מחלה זו לא יודעים "הסיבות האמיתיות". הולך להיות המום כאשר יודעים את "הסיבה האמיתית" מאת אשר בצע שומן נתקל מוכחת "כמעט" כל להרזיה. תעשיית סוף סוף מגלה את הסודות 'מלוכלכים' האלו מה אנשים Obesas עדיין עושה את הדברים מומלץ להישאר שמנה מאוד, האבסורד של כל אפילו יותר במשקל עם חלוף הזמן לראות כי: א) דיאטות לא עובד. תרגילים ב) וכלי דם לא עובדים. ג) בטן, בטן תרגילים אל תצרוב את השומן של הבטן…

d) אכילה עד הלילה היא "מיתוס". ה) "שריפת שומן אזור" הוא טעות… f) "טון" את השרירים שלהם לא עובד… לא לבזבז עוד דקה מאשים אותך, את הדיאטה ואת ההתניה הפיזי הוא תעשיית רב מיליון דולר, הם לא התלבשת כמו בן אדם, אפילו בתור לקוח יחיד עבור אותם אתה מספר סימן דולר מודבקות. אלה אמיתות 5, סותרת את כל מה שאת חושבת שאת יודעת על תזונה וכושר: 1. ראשית, זו עובדה ברורה,.

כי מה שאתה צריך זה לאבד שומן לא משקל. אם אתה מאבד משקל, עם הרוב של דיאטות אופנתיות, כי הם שם בחוץ, בעיקר תפסיד "מים" לא "שמנה" חמודה, לא בריאים יותר. לך את dehydrating בצורה מסוכנת!. 2. דיאטות דלות פחמימות, לא תעשה לאבד שומן לטווח ארוך כי אתה גונב את האנרגיה לגוף שלך, עושה שקשה מאוד של מעקב, אותם דיאטות דלות שומן הם הגרועים, לשים "יותר שומן בך". הדרך היחידה לאבד שומן. הוא אוכל אותם מזון נכונה. אותם רגעים המתאים…, הרגע הנכון. נשמע מסובך. אבל הוא Abastante פשוט!. 3. אימון ארוך ומשעמם. ארבעה או אפילו 6 פעמים בשבוע, היא הדרך הכי גרוע כדי לשרוף שומן. אם אתה יודע שזה עלול סודית לצרוב 5 פעמים את השומן בבטן, עושה תרגיל רק 45 דקות בשבוע. 4. ארוחות ארוזות הדיאטה, נתמך על ידי "סלבריטאים" יקרים, לאט. זה אומר שאתה חייב להמשיך ולשלם להם במשך חודשים… גם המודעות לדלג על החלק בו אתה קונה ירקות משלך, זה מסתכם מאות דולרים יותר בכל חודש. 5. במקרה הזה אני חושב ש שר החינוך צודק במה בהוא אומר. מגבילים דיאטה (ידוע גם בתור למות מרעב) היא לא רק טיפש אבל Ah מסוכן לא עובד! ÿ מכיוון ללכת הוא רעב על המיטה כאשר יש דרך טעימה של "מפעיל המערכת" כדי לשרוף שומן כל הלילה. תוך כדי שינה עמוקה? אתה יודע את האמת על איך חובל הדיאטה שלך, לפני שאתה מתחיל. זה… אתה יודע שזה מה אין לך אם אתה רוצה להיות בצורה. הגיע הזמן לדעת שזה מה שאתה צריך באמת לעשות כדי לאבד שומן ולא להחזיר לשחזר אותה. מאמר זה נכתב על ידי Y.M.Ayala. הוא בעל תואר ברפואה וטרינרית תוך שימת דגש על ניהול וללמוד Marketing.a ÿQuieres עוד אודות חמשת הגדולים האמיתות של אובדן שומן מהירה וקבועה? לחץ כאן כדי להוריד דוח מלא gratuito.a בקר:.