תיקון של כלי רכב

ביצוע תיקון הרכב, יש לזכור כי המכונית לשלושה חלקים עיקריים: גוף, מנוע ושלדה. הגוף משמש הנחת מטען שנישא. בגוף של הרכב או באוטובוס כנוסע המשתכנים, הנהג. משאית הגוף מורכב פלטפורמה תחת המשקל (משאית) ואת מונית הנהג. המנגנון ממיר אנרגיה חום שהוקצה על בעירה של דלק לאנרגיה מכנית.

בשל כך השינוי הוא מסובב המנוע גל ארכובה מעביר מומנט דרך מספר מנגנונים בבית הגלגלים נסיעה של הרכב. המארז משלב קבוצות אלו של חלקים, מנגנונים ומערכות: הספק שידור המערכת, גשרים, ההשעיה, גלגלים, ההיגוי של מערכות בלימה. שידור שולח ו ממיר מומנט מן הפיר המנוע מועברת לגלגלים המובילים. השידור כוללת; מצמד, שידור, driveline, התמסורת הראשית המותקן הניקוז של הגשר המארח. הוא מכיל גם את ההפרש, semiaxis שדרכו רגע מעוות של ההעברה הראשי הולך שמאלה וימינה מובילים גלגלים. מערכות בקרת משמשות כדי לשנות את הכיוון ואת מהירות התנועה של המכונית. אלה כוללים ההיגוי של מערכות בלימה.

תיקון רכב זה פעולות מורכבות שחזור בריאות או מוצרי בריאות, מוצרים משאבים-שחזור ורכיבים שלהם. לגבי כלי רכב טכנולוגיה המוצרים הם כלי רכב, חלקי אגרגטים שלהם הוא אגרגטים יחידות וחלקים. על מספר תכונות משמעותיות להבחין בין סוגים שונים של תיקונים. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. על פי מידת משאב השחזור ניתן לתקן את המכונית ההון או הנוכחי. תיקון אוטומטי הגדולות (CD)- תיקון ריצה כדי לשחזר בריאות, מלא או קרוב, החלמה מלאה של משאב מוצרים עם החלפת או שיקום של כל חלקיו כולל הבסיס. תיקון אוטומטי הנוכחי (tr) — תיקון, פועל כדי להבטיח או לשחזר את מוצרי בריאות שכלל החלפת ו/או שיקום עבור חלקים שנבחרו. על הרצף לרוץ להבחין תיקונים מתוכננת ולא neplanovyj. תחזוקה מתוזמן- תיקון, אשר מתבצע לפי הדרישות של התיעוד הטכני הנורמטיבי. Neplanovyj תיקון-תיקון ידני, מוצרים שבהם מתבצעת מראש היעד. Neplanovyj תיקון מבוצע במטרה לחסל את ההשלכות של תקלות ותאונות. להסדיר את ביצוע תיקונים ראה: מוסדר ותחזוקה על-תנאי. יתר מוסדר המכונית לתזמן תיקון תחזוקה, פועל במרווחי זמן סכום נוסדה בשנת התיעוד המבצעי, ללא קשר התנאי הטכני של המוצרים בזמנו של תחילת התיקון. טכנולוגיית תיקון תחזוקה כפי שתוזמן, שבה מבוצעת הבדיקה עם תדר, נפח, יצא בשנת מפרטים ותיעוד טכני, ולא הכמות ואת שעת תחילת העבודה מוגדרים על-ידי טכני התנאי של המוצר. התנאים וההתניות של הארגון מבצע את השיטות לתיקון מוגדרים. על בסיס שימור חלקים לתיקון אביזרים להבחין neobezlichennyj ושיטות לא אישי של תיקון. שיטת Neobezlichennyj – שיטה של תיקון, בה ברצונך לשמור את משוחזר שלהם חלקים השייכים מופע מסוים, אני אי למופע שאליה הם שייכים לפני התיקון את המכונית. לא אישי השיטה היא שיטה של תיקון, אשר אינו נשמר חברות לשחזר את החלקים שלהם למופע ספציפי. מרכז שירות לתיקון המכונית Smartrium יכול לכלול-kuzovnyj תיקון, תיקון ספסל, אבחון אוטומטי, אוטומטי, ציור שלה כוונון. מתקן מכוניות: אאודי, BMW, פולקסווגן, מרצדס, לנד רובר, אופל, סקודה, מושב, רובר.