תהליך של מיתוג מחדש של תאגיד Tagaz

מאז סוף יוני השנה הצמח Tagaz הודיעה מהצגתו על רשת הסוכנויות. ניהול רוצה לחלוטין. זוז מותג יונדאי, לשווק את המותג של Tagaz. לא תמיד גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן. עד כה, הצמח ללכת 8 מודלים של מכונות. זוהי גרסה ישנה של הדגם יונדאי אקסנט, סונטה, סנטה פה, Elantra XD שהוחלפו חברת יונדאי מוטור.

בנוסף, החברה מייצרת רכב מסחרי יונדאי פורטר, כמו גם מודלים של תג'ר (tagaz) ומוסו ששינה גירסאות של מכוניות Ssang יונג Korando כביש שותף קוריאני Ssang יונג תאגיד. הארגון בהצלחה משא ומתן עם חברה סינית הרכב צ'רי, עכשיו יהיה שחרור מותג רכב ישן Chery Fora תחת המותג החדש Estina מערבולת. הצמח יצר כבר מנה ראשונה של מודלים אלה. הצמח מתכננת לייצר, מכוניות אחרות לפי רשיון הרכב צ'רי, אך מידע זה לא נחשפה. יונדאי מנוע חברת CIS אסרה את גרסאות narealizaciju שונה של מכוניות יונג Ssang hfos כל Taghaza על הגרסה המקצועית של אותה חברה נאסר גם וקניתי האפשרות של חידוש המלאי של דגמי מכוניות המיוצר על ידי השליטים, המיוצרים תחת רישיון מחברת הרכב צ'רי. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. מרכזי אוטומטי-סוחרי Taghaza, שווה סכום ניכר לשים הנפקה מחדש סלוני ממותגים. ? אז, על פי סוחר דובר רשמי DOLAVTO החברה של Tagaz, Dolgoprudny, vlozhilasushhestvennuju הסכום החברה הנפקה מחדש את הסלון שלו. התור עדיין המכונית ייצור צמחים, ביצוע התיקון אחריות של יונדאי.

אבל לומר כי פעולות אלה תסייע להרים את הרווחים של סוכנויות זה עדיין מוקדם. קיימת תפיסה כי מכוניות לא ישתמש Tagaz ביקוש גדול אחרי הרצון להשתחרר לשוק. בפרט זה ישפיע על מכונות המבטא. זה יכול להיות כי חברת יונדאי הוא מסוגל באמת האם לסרב לעבוד עם TagAZom. הוא מתוכנן לבנות הפקה ו בירת הצפון, אבל חובה מכונות מחזור של Tagaz צונח בהתמדה. יונדאי לטפל הבנייה של תמונה מסוימת, ועל פי ההנהגה של Tagaz אינו עומד התמונה התמונה הרצויה.