שימוש בכלים Viralization רובוטית

אחד מהם הנקודות שהופכות אותם משימות של SEO הם לעיתים קרובות לקבלנים סוכנויות מיוחדות, מלבד האשכול הספציפי של ידע יש צורך עצמו, זה הזמן לדרוש מה גורם לקשר בניין, בניית נוכחות אותם רשתות חברתית ו- viralization של מאמרים. לזמן מה, שהתעוררו אתרים מוקדשים הגשת רישומים של מיקרו-בלוגינג לאתרים חברתיים כמה בבת אחת. דוגמה לכך היא Ping.fm. הפיתוי הוא עצום. אבל, לפני שאתה לוחץ על ה Ping לכפתר אותו!, צריך לחשוב פעמיים. במקרה הזה אני חושב ש חברת טבע צודק במה בהוא אומר. מה באתרים אלה לעשות הוא להעלות את ההודעה, הערך מיקרו מהבלוג. אל דאגה ד"ר דן שוורצפוקס הוא האיש הנכון . למעשה, הם עושים את זה בצורה יעילה מאוד, אפילו עם שירות ה-URL Shortener.

אבל אנחנו לא צריך להגזים. ההעלאה microposteo אינה כל המוניטין לבנות דרך באינטרנט. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. העבודה בתקשורת חברתית דורשת זמן, עבודה קבועה. הבה נניח כי אנחנו פותחים חשבון חדש בפורטל חברתי חדש, איפה שהיינו בו שום נוכחות בעבר, אומר, כדוגמה, hi5. להעלות הודעות כל הזמן, עושה לא ערובה לכך אף אחד לא הולך לקרוא אותם. זה הכרחי לקחת סדרה של פעולות מקבילות, מלבד טיפוס ההודעות בקבלנות. תחילה, צור פרופיל.

. להשלים זה ככל האפשר. להעלות תמונה. אם אתה לא רוצה להעלות את התמונות שלך, להעלות את הלוגו של החברה. הדבר החשוב הוא ליצור זהות ויזואלית. השני: כדי אינטראקציה. אם אתה לא מכיר אף אחד, או לא רוצה להזמין כל אחד באמצעות פנקס הכתובות שלך כמעט בכל מקום לתת הנביא, להתרועע. התחל מצטרף לקבוצות, להשאיר הודעות בפורומים גדולים יש חלק מרשתות חברתיות פורומים עצמו. לאפשר הודעות בפורומים של קבוצות משלהם. בחר משתמשים מסוימים עשויים יש זיקה, להזמין אותם להיות חברים או חסידים שהמונח משתנה בהתאם לרשת. אתרים חברתיים רבים יש את האפשרות של בניית בלוג. לא התבוסה. לקדם את הבלוג הזה באותו אתר, אתרים רבים מציעים את האפשרות הזאת. בדיוק כמו גן הילדים, חברים לוקח זמן. . זה לא שאלה של מציפים את ביתם או את דף הבית שלהם עם הודעות, אשר אף אחד לא יקרא… תוצאה נוספת סירוב לשלוח רישומים רבים מדי, הוא כי המשתמש בה ניתן יהיה מוחרם. פרסומי אוטומטי יכול להיות מאוד שימושי. זה אפשרי לשלוח הודעות בו זמנית עשרות אתרים. השאלה היא רצון שם יהיו מי לקרוא אותם? אם אהבתי את הפוסט הזה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בלי בעיות, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g