קריטריונים ליצירת אתר עסקי מוצלח

1. קודם כל המשאבים תקבע את המשאבים הדרושים ליישום. זאת, מעל לכל, כסף העלויות הנדרשות כדי ליצור אתר אינטרנט עסקי. רק צריך להגדיר את משך הזמן של פרויקט האינטרנט (מראשית עד השקתו.) להרכיב צוות, לא רק במציאת מומחים הנכון, לפתח צוות אחד, מלוכד. אם יש צורך, ליצור שותפויות עם ספקים, בלדרים, סוכנויות שירות אחר, כדי להכין את השטח הנדרש לאחסון, מיון, אריזה, וכו '2. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . לקוחות לקוח – היא המפתח להצלחה. נתח השוק, לזהות קונים פוטנציאליים, אלא בגלל לקוחות.

ענה על השאלות: מי יהיה להציע את המוצרים שלהם? איך הולכים ליישם? מה הלקוח צריך additional'll לפגוש? כאשר יהיה מאורגן עם הלקוחות שלך? לפתח תוכנית שיווק אסטרטגיה יעילה כדי להשיג לקוחות. ניתוח הביקוש לענות על צורכי הלקוחות, כונן לעבוד באופן פעיל עם לקוחות. 3. המתחרים חקור את השוק, לזהות ולחקור התחרות, לפתח אסטרטגיה תחרותית. למד מניסיונם של המתחרים להשתמש כדי להשיג אותם.

דעו כיצד מתחרה יכול להיות אויב, דוגמה מצוינת לפיתוח מוצלח של אתר עסקי. 4. יצירת אתר אינטרנט ממוקד באתר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. עבודה דרך בפרוטרוט את כל המרכיבים של אתר העסק: מבנה, ערכות נושא, עיצוב, תוכנה, הוראות תהליך, האתר מאובטח הקונה. 5. הזמנות סידור סדר הכניסה עיבוד אוטומטי. ערכו רשימה מחיר, קטלוג, ליצור מערכת אפקטיבית של רישום ולשלוח אותו (ביצוע) צו. אל תתנו לעכב או ביצוע הזמנות בקבוצה תקופה, והכי חשוב, אל תיתן את ההפסד והגשמה סדר. 6. קחו מערכת אמינה של תשלומי לקבל תשלומים. תשמרי על ביצועי הבטיחות של עסקאות תשלום. אל תתנו עיכובים וצרות אחרות תשלומים. לאחר שנקבל את התשלום שלך באופן מיידי להגיב ולבצע את כל הפעולות הדרושות. 7. אירוח לארח את האתר שלך על אירוח אמין. אירוח ברמה גבוהה רכיבים לעמוד בכל הקריטריונים: מהירות , עבודה תמיכה ב-FTP, דואר אלקטרוני, מסד נתונים, שטח דיסק, אבטחה גבוהה, וכו ' 8. תמיכה טכנית צריך להיות ברמה לארגן תמיכה שיכול לספק את המידע הנדרש בפירוט. מיד לטפל ולהשיב על שאלות, בקשות, הצעות, חששות המבקרים והקונים. זכרו, יכולת שלך תלוי בשימוש יעיל של מוצרים. 9. פיתוח וקידום הפרסום האפקטיבי האסטרטגיה. הירשם ולעבור בדירוג מנועי החיפוש. השתמש בכל האמצעים הלגיטימיים של קידום. יצירת ידיעון, לפרסם מאמרים, להשתתף בפורומים. מדינת פרויקט האינטרנט ברחבי האינטרנט עצום. 10. פיתוח פיתוח לכל הכיוונים. עדכן את המידע שלך, לשפר את המוצרים המוצעים, לחדד את כישוריהם, להרחיב את אתר העסק שלך למשוך לקוחות עוד יותר. לחקור ולנתח את התחרות בשוק פעיל מחפשים רעיונות עסקיים חדשים. לפתח דרכים חדשות לעשות עסקים באינטרנט.