קניית מכונית

קונים כל רכב על השוק, על שוק המניות ניתן לחלק לשתי קבוצות: אלה שרוצים לקחת אוטו poderzhanyj, וגם מי רוצה אחד חדש. מכוניות חדשים ומשומשים, יש היתרונות והחסרונות שלה. באופן ייחודי, היתרונות של המכונית החדשה ניתן לייחס אמינות רבה יותר בהשוואה אחריות בשימוש, כמו גם מסוימים שניתן על-ידי היצרן. אבל החיסרון הגדול אשר עומד בפני אלה יתרונותיו? העלות של מכונית חדשה זה יכול לעלות על ידי מספר פעמים את העלות של הרכב, לשעבר בשימוש. על זה אם אתה צריך רכב אמצעי ניידות, וכן כמה שנים אתה לא הולך לשנות את זה, אז ביטחון יכול לקנות חדש אחד, זה לא היה צריך לקנות משתמשים שוב בכל שנה.

אם יש לך כבר מוגדר, חדש או משומש מכונית, תוכלו להשתלט, בשני המקרים, תהיה שווה את זה כדי להחליט מה המנוע תהיה לך מתחת למכסה המנוע. בעקרון, הבחירה אינו גדול, בנזין או דיזל, עלויות כדי לקבוע את הכוח המקסימלי. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. על חשבון החשמל, לא תמיד מוצדק על ידי העיקרון של "גדול יותר הוא טוב יותר". מכונית עם כמות גדולה של המנוע הוא יקר יותר מאשר באותו הדגם, אבל עם יחידת כוח חלש. בדרך כלל ההנחה כי מנוע דיזל שמומלץ לקחת, אם הקילומטראזי עבור השנה יהיה באזור של 50 tees. במקרה הזה אני חושב ש גבי חמו צודק במה בהוא אומר. קמ בשנה ועוד. אבל בנוסף יש קריטריוני בחירה אחרים.

לדוגמה, מכונית עם מנוע דיזל צורכת פחות דלק מאשר בנזין ויש חיים שירות גבוהים. אבל יש לו מסה גדולה, רעש מוגבר, קיבולת ליטר פחות. זמן מה בנזין יש פחות רעש, רעידות, כמו גם כוח גדול זה ליטר ניתן לייחס את יתרונותיו. קניית מכונית חדשה, בשימוש בבורסה, ויש סוג נפוץ מאוד של מסחר אוטומטי, במיוחד במדינות המערב. במדינות הפוסט-סובייטית, מסחר בבורסה לא הגיע עדיין לרמת של המערב, אך למרות זאת, כאשר אתם רוצים-. יש לנו איפה לקנות מכונית. סוף סוף קצת טיפ, בבורסה, וכן אולם תצוגה, כמו גם על השוק הוא לא ששווה להקשיב לו המוכר כי זה לא משימה למכור לך את המכונית המתאימה ביותר ולמכור האחד שיש להם במעמד זה שאנו מסיקים על PICK and CHOOSE. הבחירה היא בידיך. שמח השביל!