פיתוח תוכנה

החלטתם לכתוב תוכנית. במקרה זה, המניעים עשויים להיות שונים מאוד כמובן, תאמין לי, הרבה יותר קל למצוא שנכתב כבר את התוכנה ולשנות אותה לצרכיך. ובכן החליט והסכים. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. כפי שאנו כותבים? קיימות מספר אפשרויות. 1.Napisat עצמך (אם אתה מתכנת מקצועי) זה נכון אם אתה זה, לא בשביל זה לא ייקח את זה לבד. 2.You כתב פעם את התוכנית. 3.Sobrat צוות. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. 4.Zakazat עצמאי.

האפשרות הראשונה שאנו שוקלים. המשך השני. הדבר הראשון שאתה צריך במקרה הזה – לבחור טכנולוגיה שבה אתה תתפתח, אבל פעם אני מזהיר אתכם, במקרה זה, בקרוב תוכלו להגיע למסקנה שלך ידע זה לא מספיק. במהלך השנים האחרונות, לכתוב טכנולוגיית התוכנה רחוק קדימה. עלינו ללמוד.

ברשת ישנם פרויקטים רבים אשר יעזרו לכם להשתלט על מיומנויות בסיסיות של עבודה עם ראייה עכשווית עורכי הספרים לספר איך לכתוב, טכנולוגיות קוד העיצוב. כעבור כמה חודשים, כלומר חודשים, אתם מתחילים לכתוב, אבל לפני זה תיצור משימה טכנית. באופן כללי, לאימונים תכנות צריכה להיות, 2 ו 2 יותר שנים של תרגול. 4 שנים מאוחר יותר אתה מגלה שהבעיה לא הפך דחוף כל כך, אבל עכשיו אתה מתכנת עם ניסיון. אפשרות תיצור צוות שלישי. בצוות את הזכות לכתוב תוכנה דורש סט של עובדים. מנהל הפרויקט, האדריכל, המתכנת, מומחה מסדי נתונים 4 נפשות בסך הכל. וכל מה שאתה צריך לשלם משכורות. אתה יכול כמובן לארגן החזר לאחר התאריך של התוכנה, אבל לדמיין כי אחד מחברי הקבוצה שינתה תוכניות, לא העובדה כי אדם חדש יתחייב לסיים לנפטר. זכרו את הפתגם הישן של 80% – 20% של העלויות ואת שאר 20 – 80. בנוסף, אין דבר קשה יותר מאשר לעבוד עם אנשים, ובעיקר עם מתכנתים. זה נכון שאתה מקבל ניסיון רב ערך תוך כדי עבודה בעתיד, אם להועיל. עצמאי הזמנה יש פלוסים שלה minuses. והחשוב מכל את הכסף מיד. האמת עדיין נשארת השאלה טכני משימות תיקוני באגים, תמיכה טכנית, אחרי כמה זמן אתה משלם מנהל הפרויקט, האדריכל, המתכנת, אנשי מקצוע באתר יש פחות או יותר מה שהם רצו. למה כמעט? ראשית, אין גבול מצוינות, ושנית יש דברים בלתי ניתנת להשגה, ובאחרים את תהליך פיתוח התוכנה הוא אינסופי ונצחי. האם זה רע? כמובן שלא, במקרה הראשון, אתה מתכנת, מנהל את השני והשלישי קיבלו כמעט מה הם רוצים, לעומת זאת, למצוץ בשביל הכסף, אבל הזמן המושקע גם …