משחקים שבהם אנחנו משתתפים. דרמה לעומת מלודרמה

החיים היא דרמה זה במובן הכי עמוק שלה, אומר רגיל, רע וטוב שדברים קורים. אותם אנושי, בשביל להגן עלינו החוסר וודאות הזה, הפקת מדרמות, כי הם משחקים קטנים u יצירות תיאטרון שבו הארגומנט הוא קבוע, מעולם לא מתרחש שום דבר חדש, השחקנים הם תמיד זהים או דומים. אחד הקריטריונים של בריאות הנפש הידית הוא של הניידות של תפקידי ואידיאולוגיות. זאת אומרת, אסור שיישכח כי כל לקנות ולמכור, כולם צחקנו ובכינו. אנחנו, אנחנו כל הקורבנות, התליינים, וכו '. זו הניידות של תפקידי ואידיאולוגיות, בריא, עושה אותנו אנושיים ודרמטיים לכן. הבעיה מתעוררת כאשר אנו מתמחים בכל התפקידים האלה (למשל קורבן).

ואז אנחנו הולכים מן הדרמה מלודרמה, שבו הכל סטטי, חוזרות עם intention של במארז אותנו vidita נוחה ובטוחה. לאחר שנוצרה רגשני מסוים, באופן בלתי מודע מחפשים שחקנים, שותפים או רגשני, כדי להיות מסוגל לייצג אותך ולשמור אותו בקרטל ארוכה ככל האפשר. נפוץ מאוד רגשני הוא כי השיחה זוגות גומי לעיסה. הם אלה זוגות שם למעשה אף פעם לא קורה כלום, לנוע כעס לפיוס בקלות, לעולם לא יגיע להצטרף או נפרד לחלוטין. זה כאילו הם חברו על ידי מוט קשיח של מטר אורך, כך אם אחד לא זז, השני יזוז. המשחק הוא הנצח לא איתך או בלעדייך. אנו יודעים כי לבני האדם יש התנגדות גדולה כדי לשנות, למרות העובדה כי הדבר.

היחיד הקבוע בחיים הוא שינוי. לכן מדרמות מוגשת אשליה. זה לא משנה, כי זה קופא בזמן ולא שהכל תחת שליטה. הנפש שלנו זקוק האלה מדרמות לשמור חרדה ברמות לנסבלים. . זה כאילו אחד עומד לראות בפעם הראשונה סרט שבו אני לא יודע מה יקרה בסוף. וודאות הזה, הוא מייצר אי נוחות או חרדה מסוים על-ידי פחד זה לא ידוע (דרמה). אבל אם הוא ראה את הסרט מספר פעמים, כפי שאתה יודע מה יקרה (מלודרמה), החרדה נעלמת. כפי שאנו רואים, המלודרמה הוא תמיד בטוח לשחק כי אנחנו תמיד יודעים מה הולך לקרות, אבל הוא מאוד impoverishing, כי זה אף פעם לא קורה שום דבר חדש. חופש הוא השתנה בטיחות (יותר טוב הרע ידוע זה טוב לדעת). הדבר המוזר ביותר במונחים פסיכולוגיים, הוא למצוא אדם נשא אישה; האם הוא תמיד עם בן, שני אחים, אב עם בתו, סדיסט מזוכיסט, וכו '. זה כאשר התליין שם הקורבן, כאשר הורה שם יהיה ילד. זוגות משלימים והכרחי, מחפשים להרגיע אחד את השני, היערכות המלודרמה המתאימים. אם אני שחקן מומחה של Mus., לי ללכת של שותפים לשחק משחק הדומינו. אם מישהו הציע לי לשחק פוקר, לסרב כי יכול לסכן את החרדה שלי גורם לי מהלא נודע, הפחד לאבד. אנו יודעים כי מדרמות הם מונצח בשל השותפים מלודרמטי נותן אביק זה ומאפשר את המשך המשחק. כל פתרון סכסוכים מלודרמטי דרך שינוי על ידי השותפים מלודרמטי ברית דרמטי. זה הכרחי למצוא אנשים בריאים שלא נכנסים השותף משחק שהציע להם. בעלות הברית הראשון הדרמטי צריך להיות המטפל. זה אמור לעזור למטופל לתת הוא יש של הקונצנזוס מועבר לעבירה שבה, המזהה את המשחקים האלה לרושש והגבלת, כי החולה של טופס הכרה, מייצג אלף, פעמים. ברגע שנכנסת המשחק או מלודרמה, יש לעזור לו, על-ידי פרשנות, שאראה שחקנים או מעורב הזה מלודרמה המדובר. לאחר מכן, בטכניקה של הבחנה חוזרים ונשנים לחזור יש להראות לך את הדרך להיפטר השותפים האלה מתחילים להקיף את עצמו עם בנות הברית, מי אנשים הולכים לעזור להתמודד עם חדש, לא מוכר זה נקראים חיים. בכרטיסיה הקודם דיברתי על אדם היה לצבור תארים אקדמיים. כדי מלודרמה שלו אתה הוטבל בשם של בן העשרה נצחי. כדי שתוכל לייצג אותך לחלוטין, הייתי צריכה של שותפים מי הרשה זאת. במקרה שלך השותפים מלודרמטיים היו הוריו. הוא היה לכוד בלא כדי לצמוח ולהישאר בן העשרה נצחי. נייר זה נשלט, שותפייך מחזקת אותו, הוא היה מכור. . המטופל הזה מתעכב צמיחה ועצמאות כל מה שהוא יכול. בקיצור: סירב לחיות את הדרמה של החיים. כל מלודרמה יקיף עצמו התנגשות אחת או יותר. בדוגמה זו, היה כי הסכסוך גרעינית הייתה הפחד לגדול, אבל בתוך ליבה זו, אלא אם כן היו השני שני קונפליקטים, שהפרידו בין ההורים חוששים ופחד לתוך החיים תחרותי למבוגרים. מסיבה זו, זה די נפוץ בטיפולים, צריך לעבוד במקביל עם הורים, ילדים, חברים או חברות של חולים. כי באופן כללי, באופן בלתי מודע, אלה וכשישראל הקונצנזוס החולה, אשר צריך להחליש כדי לאבטח את שיחרורו דרמטי. מותר l רבייה מוחלט או חלקי, ובלבד המחבר ומקור מוזכרים.