להשקפתי של האייפד

אתמול השיקה סוף סוף הרבה, הצפוי אפל iPad (לפחות שתכננתי את זה), רבים היו נאהבים כמו המלעיזים שתי תגובות. בלוגים בשידור חי ששודרו ללא הפסקה האירוע, התנועה בטוויטר עם תגובות של מה קורה, כל מהלך של משרות, היו הנושא של היום בעולם הטכנולוגי. זה כבר התמודדותו עם פלט כמה שנים של ה-iPhone, כי הפעולה באירוע זה היה שום דבר חריג, החלה הביקורת, בקיצור לא לשים את האחר, iphone ו גדול, אבל גם האפיפיור של ה-iPhone שם היו הערות כמו iPad, iPad לוקח סיבוב אישי גאדג'טים, קינדל של דאגה זמן. את ההערה האחרונה. אני חושב שזה אחד אשר הם באמת נכנס החוש קיימים iPad את שיקול דעתי. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. כי הוא iPad הוא לא ניתן להשוות עם נטבוק או עם מחשב נייד, אני חושב כי הפונקציונליות שלו שונה לחלוטין, מציג תכונות משלו של כיף וכי נוספת של פרודוקטיביות (iWork), אבל האייפד לא הוא המכשיר שאשתמש לעבודה, אבל אם המכשיר שיכול להוביל מפגשים להראות מצגות שלי (הצג המכשיר מוכר). זה צעצוע מפוארים, יקר, אם אנחנו חושבים כי גירסת אחסון מרבי הוא 64 ג'יגה-בתים, את הנישה רחוקה מלהיות אנשים occupationally פעיל ומועיל מאוד.

להפך, זהו מכשיר המשמש בערבים, בסופי שבוע, טיולים, טיולים של עד 10 שעות (הוא כי חיי הסוללה), לגלוש באינטרנט, זה כן הזמן חסר adobe flash, לקרוא חדשות, ספרים, כל דבר מלבד עבודה, הייתי אומר מספיק פנאי. הכל אוהב חנון:D אבל בין הטעמים יש צרות, אתמול שמתי תגובה בטוויטר, משהו כמו: רוצה iPad, יש לי את ההערות שלי מקושרים לפייסבוק, ואז בשוגג ויכוח בקרב עמיתיי, חמושים כמה ביקורת, אפילו לחזות מה יקרה לי אחרי רכישת אותו: מקרה היפותטי 2 חודשים רולנדו: Jhon שבו נפל על baloto? Jhon: רגע סגירת הרחוב של הערות, אצא לדפדפן בגלל היופי הזה של האייפד הוא לא ריבוי משימות. Jhon: אין לי מושג כי הדף משתמש פלאש. רולנדו: אתה מתעסק עם השטויות של 400 $US כי ככה כל יום יש עוד עמודים עם פלאש מאשר בלעדיהם. … תגובה זו לנתח נושאים אחרים כדי iPad כמו שימוש יתר של פלאש, שאני לא קונה את הלוטו (אם לא leserviriaesto), אבל זה לא מה. זמן נכון מה אומר עמיתי העמדה שלי היא ברורה והיא כי iPad לא הוא, הזמן, החלפת asus, או HP, לכל נייד או נטבוק בשוק, היא יותר complementotecnologico, הנייד שלי פעמים של פנאי, כי לשחק, לראות סרטים, לקרוא ספרים, סקירת אתרי אינטרנט (בלי פלאש שוב), בדוק את הדואר שלי תעשה אחד למסמך אחר, מצוין.

אחר מהם דברים. לי יש אהבה, הוא מה הפלט של התקן זה יצר את המתחרים שלהם, בזה מקרה קינדל של אמזון, אשר לדעת זה noticiadiasantes של ההשקה, עשתה שינוי אכזרי בהם אחוזי שילמה למחברים אותם על ידי מכירת הגירסאות אלקטרוניות, זה היה: 70% עבור אמזון ו- 30% על המחבר, עכשיו העדיפו אותו מודל של אפל: 70% עבור המחבר ו 30% עבור אמזון. רואה את זה. אני הבנתי ההערה הזאת Liévano קרלוס (אני מזמין אותך לעיין בבלוג שלו) אי פעם גרם לי של הזדמנותית בבימויו של אמזון. כדי לסיים את ההערה שלי, לא יש את זה העומס הוא איתם, דברים של זמן. זה לא כולל את המכשיר, הוא רק בית חדש מגמה זה מאוד בקרוב יראו משוכפלים אחרים מותגים כמו הוא ראה עם הפלט של ה-iPhone.