לבקר את הצג מוטורית: בחירת, קניית רכב

בשלב הראשון של קניית רכב-בחירה של המותג, דוגמנית ו bundling המכונות. ככלל, הקונה בעתיד, בהתבסס על סכום כסף, מייצרת מבחר העיקרי של מתאימים לזה מתוך אלה, על אשר הוא יודע. כבר בשלב זה מתרחשים קשיים הראשון: חוסר מידע זמין, הרבה חוות דעת וייעוץ מאנשים חיצוני רק יהיה קשה לבחור. על כל רכב לא יש הסכמה כללית. המותג והדגם כל יש את המעריצים והמבקרים שלה. עבור אדם אחד חשוב בעיקר הפועלת אחרת ישנה עלות של מכונית הוא דבר חשוב יותר מאשר עיצוב המכונית. מישהו כמו משפחה משפחתיות, מישהו כמו מכוניות ספורט. תצוגות שונות, בדרך כלל רק מבולבל הקונה.

בשלב זה, הבחירה הכי סבירה היא לנסות להגיע אליך נתונים אובייקטיביים של עניין מכוניות: הרי הצריכה הממוצעת של בנזין, עלות תחזוקה, אמינות הרכב, מחיר אפשרי תיקון, העלות של ביטוח OSAGO, קסקו, סכום המס השנתי הרכב. בהגדרות אלה יכולים להיות לכלול את מהירות הירידה ערך של הרכב תחת שיקול במהלך פעולתו. כמה מכוניות הפחת מהר מאוד לאורך זמן, הרבה יותר לאט. מתוך כל פרמטרים אובייקטיביים אלה האם העלות הכוללת של הבעלות ברכב. לאחר חישוב המצב באופן משמעותי מבהיר-רבים מן האפשרויות לאבד את הפופולריות שלהם בגלל המחירים הגבוהים, אחרים להיפך נהנו על חשבון של שלה המעשיות. אחזקת רכב הוא תמיד תענוג יקר מאוד, אז אתה צריך לשלם תשומת לב מיוחדת שלב זה. פעם אחת בערך הערכת העלות של בעלות רכב או עוד יכול להיות ללכת להצגה אוטומטית.

אבל לא לצורך קניית על מנת לקבל פרטים נוספים ותחושות של מכונית העתיד. בנוסף נתונים אובייקטיביים על עלות לשטר מכונית, אחד הקריטריונים מפתח האם התחושה הסובייקטיבית של המכונית: אנשים רבים מסכימים באופן משמעותי לשלם יותר עבור עיצוב יפה אבל תמונה או מכונית. אם אתה מבקר באופן אישי התצוגה ניתן להציג live ובדוק שלך המכונית העתידית. כמעט כל סוכנות רכב הוא שירות "נסיעת המבחן"-נסיעת מבחן. עבור מעט כסף או אפילו בחינם, תינתן לך הזדמנות לנסות לנהוג במכונית שלך. ראשי הבעיה היא מבחר מצומצם של ערכות רכב, אשר נסיעת המבחן. בדרך כלל, המכונה המבחן הוא העליון ערכות לכל היותר חזקים ומצוידים היטב, ובהתאם יקירי. ליהנות זה שנוהג ברכב היא גבוהה הרבה יותר מהאפשרויות זולה יותר, אך לא לטפח אשליות נחשב לבאר את שיווק טריק, שמטרתו לגרום לך לקנות מכונית של המותג הזה. Bundling אחרים עשויים להיות שונים מן ה-המבחן-it יש לקחת בחשבון בעת בחירת. בנוסף, הטיולים מסלול המבחן לקבוע לעיתים קרובות כדי להדריך. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. עבור מכונת מבחן טוב יותר- תבקש נסיעת מבחן על מסלול משלה: לקחת טרמפ דרך פסי החשמלית, באיכות ירודה דרך משטח מאיץ על חלק לפרוק הכביש. כזה מבחן יהיה אובייקטיבי יותר, ייתן יותר מידע עבור השתקפות. אחד טעויות נפוצות בבחירת מכונית הוא ההסתייגות של סוכנויות רכב רבים. בתחילה, הקונה שצמצם את הבחירות שלהם על חשבון לדעות הקדומות, מבקר רק מספר קטן של סלוני. אנו ממליצים שתבקר כל הצגות אוטומטיות נופלים לקטגוריה המחיר שלך. אתה יכול לקנות את הרכב אשר היה במקור אפילו לא הרהר. תוכלו לבקר בחללי תצוגה קטע מחיר קצת יותר יקר עבור יתר משנית ניתן לקבל מכונית יותר מתאים לדרישות שלך. בנוסף, ביקור רכב שונים מראה, באפשרותך למצוא מידע חשוב אודות מבצעים הנחות, מתנות אפשריות, הציפיות זמן והתנאים של מכירה. אולמות תצוגה ביקור אישי מאפשרים לך לפצות על חוסר מידע אודות מכוניות למכירה מעניין ו תחזוקה בעתיד. כתוצאה מכך, אתה רק לסכם את המידע שנאסף ולפעול. מקווה שמאמר זה יסייעו לך לבצע את הבחירה הנכונה!