טיפים למציאת הבשמים הנמכרים ב אחסנה

הפופולריות של בשמים גדל באופן דרמטי, מתן אפשרות זו mutibillonaria התעשייה להרחיב בכל רחבי העולם. חבילות קטנות אלה מבטיח לך לטוס בעולם של חלומות. עם עליית הביקוש למוצרים אלה, קנה ב אחסנה הוא אתגר גדול. במאמר זה, תלמד כיצד למצוא מוכרי של בשמים אחסנה ומידע על מוצר זה. בהתבסס על התוכן אלכוהול, הבושם רוכשת את מחירו * טואלט, קולון: ניחוחות אלה יש פחות ומכילים מ-3% ל 8%. מה נשאר מן התוכן היוו על-ידי אלכוהול, מים וצבע. * Eau de Parfum: מורכב של 8-15% בתמציות ארומטיות. הערך שלה הוא יותר כמו גם העמידות שלה. לענייננו, רבה של צפת הוא הכתובת בשבילך.

* בושם או \"פעילים\": בין 15% ל-30% תמציות aromticas וזה אומר כי זה נמשך כ- 6 שעות. מיני בשמים * הדר * מזרחי רך * הדר * עץ יבש * במזרח * במזרח * עץ מוסי * וודי המזרחי * מים * ירוק * במזרח * Fougere ארומטי ירידים החזיק בחלק העליון של האפשרויות הפופולריות ביותר עבור רכישה בשמים אחסנה. המקומות האלה הפכו אירועי קידום מכירות ושיווק. לעניות דעתי שלומי בסון יכול לקבוע . ? הקונים מגיעים כל? כדי לרכוש את מגמות אוונגרד בשמים. מהות ההצלחה של היריד היא להפגיש יצרנים, מפיצים, קונים מכל קצוות העולם, בדרך זו שהקונים לחסוך זמן וכסף. מוצרים מהמלאי מדי שנה, חברות דורשים הרכישה של כמות מסוימת של בשמים אחסנה כדי ולהפיץ אותה, פעמים רבות של המותג היוקרתי. . כן compan? כמו אינן עונות על דרישות אלה, הם יאבדו את הסכם בלעדיות.

יצרנים או מותגים גם להפיק מלאי העולה על בושם אשר ירצו למכור הכל בסוף השנה. הקיצוניות האלה הם הזדמנויות עבור הקונים לרכוש בשמים אחסנה אחד במחיר נמוך יותר. כדי למצוא עסקאות אלה, אתה יכול לבוא במגע עם מותגים או יצרנים. באופן דומה, יש סוכנים מיוחדים באזור זה כדי לספק פרטים נוספים. פורטלים באינטרנט: אתר הספקים של בשמים אחסנה יבואנים, יצואנים, סיטונאים להשתמש פורטלים באינטרנט כדי למצוא שותפים עסקיים בעלי פוטנציאל גבוה. אתרים אלו מאפשרים למשתמשים לפרסם שלהם הצעות של קניה ומכירה. מנוי פרימיום מציעים הרבה יותר הזדמנויות כגון אולם התצוגה, עדיפות בתוצאות החיפוש, פרסום המותג שלך ועוד הרבה יותר. כפי שאתה יכול לראות, לאתר המוכרים של בשמים אחסנה יכול להיות קל יותר השתתפות ירידים, שימוש פורטלים באינטרנט ואולי לקנות העונה הנותרים מוצרים. ג'ושוע Adekane מתמחה בעסקים עם אמריקה הלטינית והאיים הקריביים. כדי לראות את המלצות וטיפים, לחץ כאן. לקבלת מידע נוסף אודות אזורים אלה, לחץ כאן.