טה משנה מה אנשים חושבים?

יש אנשים שמפגינים ודאות. לעולם לא מרגישים בטוחים אלא אם כן לפני אחרים נותן האישור שלהם. הם כמעט מתחייב דבר בכוחות עצמם. הם דורשים כל הזמן יודע הקריטריון של אחרים. הם אנשים אשר לא יכול להיות מאושר.

בגלל שיפוט של אחרים הן סותרות. מראש בעולם הזה דורש מינימום של אמון באדם. סיבות פרקטיות, השני שלא נוכל ללכת לשם תוהה מה לעשות. אף אחד לא מסתמך על מישהו כמו גם. אף אחד לא עוקב אחר אנשים חסרי ביטחון.

ופעל כמובן, אנשים חסרי ביטחון אפילו את עצמה. עובדות אלה הופיעו טיפים רבים שמיועדים לסייע שאנשים יכולים להיות מאושרים. מומלץ להתעלם הקריטריונים אחד מהשני. הוא מספר להם כי הם ישכחו את האינטרסים של אחרים. להראות להם את זה לעבור את החיים עם תצוגות משלהם כמו העקרונות הייחודיים. כי הם עושים, כדי לבטל למרות מה אחרים חושבים. אפשר גם להגיע well-being. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . אך במשך הזמן, להפוך תגלית גדולה. יש לך מקור של משאבים לכותבי להצלחה. למרות contradictorily, משאבים אלה צריכים להיות קשובים מה אחרים חושבים. . כן, אז. הרוב המכריע של האנשים הרלוונטיים ומצליח שאני מכיר השיגו את ההצלחה שלהם נשאר מעודכן מה אחרים חושבים. שמצליחים בעסק לא מפסיקים לעשות סקרים. כל הזמן הם רוצים לדעת מה אנשים מחפשים, מה אישר, מסתייג, מה רוצה לקנות. כתוצאה מכך אלה אנשי עסקים מצליחים לשנות את דעתם על מה לעשות. אנשי ציבור, אישיות יוצאת דופן בהיסטוריה, שם יש לו לנצח? פרשנות לא פחות, של נכונות, זהיר ולא יותר הרצונות ואת דעות של אחרים. הם עשו לא יותר כדי ליישם את רצונות מעמותות. בעיתון כתוב ש דן שוורצפוקס הוא זה שבקיא בנושא. אז הם קמו עם כיבושה של כוח. לעולם לא חדל להיות מודע היטב את קולו, את רגשותיהם של אחרים. כאילו שהם היו קטנים, ניסה להיות מוקף יועצים טוב להמשיך לעשות מה: להקשיב חוות דעת של אחרים. על היד השנייה, המתנה של אנשים, היכולת להשפיע על אחרים; הנה אחד יכולות נהדר. בלי זה לא יהיה מקום. היא משיגה לשחות שגשוג. . אבל אתה חייב לדעת איך הם חושבים, מה האינטרסים שלהם הם, מה הם רוצים להשפיע על אחרים. אחרת, זה בלתי אפשרי להגיע את דעתם ואת ליבם. . זה בלתי אפשרי לעבור דרך החיים מתעלם מה שאנשים רוצים, מה אנשים חושבים כך ייקח פחות מ 15 דקות להיכשל. השאלה היא בצד השני. . זה פשוט לא פעם לעשות הטעות להתעלם אחרים. אבל גם את הטעות של מנסה להסתדר עם כולם. מישהו היא לפיכך הפסד האנושית. . הוא מישהו חסר אופי, אשר, דרך אגב, הולך לנוע במעגלים. זה חייב להיות בראש ובראשונה הקריטריון עצמו. זה צריך יש עקרונות אישי ולא לסמוך עליהן, אחריהם, ואת לא לבגוד בהם. זה יהיה משוגע. כדי לעבור את החיים לחכות לקבלה מכל רחבי העולם. זה יהיה, מגוחכת ככל שתהיה זה מיותר. מבקשת למלא את עצמך. עם רעיונות טובים, להגן על כוונות טובות. כל השאר יגיע מעצמו לבד. לבטוח בך אפילו בכישלון, קומי ולכי להתחזק. תקשיב מה אחרים שיש לי לומר. בעת הצורך, לוקח בחשבון את הרעיונות שלהם. אבל אז תמצאי את דרכך. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.