חברות קטנות ובינוניות, E-commerce בפרו

כעת MSE (מפעלים זעירים וקטנים), לא מנצל יתרונות והיתרונות המוצעים על ידי מסחר אלקטרוני, יזמים רבים עדיין מגיבים כי הם מאמינים לא דרושים באינטרנט, אשר עדיין לא כל כך פופולרי, כי הם לא מוכרים מוצרים מסיבי, וכו ארוכה. הרוב המכריע של יזמים, מיקרו יזמים פרואני, ידוע לחלוטין להשתמש הפוטנציאל של הכלי הזה, מה נגזר ממנו, ובגלל זה מסחר אלקטרוני. להיות עיר הבירה, עם יותר מ-7 מיליון תושבים, יותר מ 2 מיליון וחצי של משתמשי אינטרנט, הרוב המכריע של יזמים, עדיין לא הותאם החברה שלך לעולם של עסקים וירטואליים, עדיין אינם יוצרים זוגיות וירטואלית של החברה באינטרנט, לי אין דפי אינטרנט, הם אינם מפתחים ניוזלטר ללקוחות שלנו, על פי מדיניות שילוב לתוך העולם הגלובלי, ולעשות חיים קל יותר ללקוחות מקומיים, אזוריים ולאומיים, כי הם אומרים הבינלאומי גם. על פי Wiliian Nothdurft, מחבר הספר מתנגדי היא: כיצד לעזור לעסקים קטנים באירופה ייצוא שהמחסום העיקרי הוא בתוך חברות עצמם, הם לא בשווקים חיצוניים. זה לא חוסר תחרות, אבל חוסר ידע, מסירות, קביעות.

עסקים באינטרנט או באינטרנט כפי שהוא, הוא שונה לעשות עסקים בעולם הפיזי, הדינמיקה שונה, כיצד ליצור שווקים, מוצאים לקוחות, לשמר אותם, כמו גם את ההתפלגות של מוצרים ושירותים. עכשיו, שאלת מיליון הדולר איזה יתרונות האינטרנט מוצעות על חברות קטנות ובינוניות של לימה, פרו את? ללא ספק, היתרון הגדול ביותר הוא תקשורת מידע. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. האינטרנט הוא כלי עבודה; עם כניסתו דואר אלקטרוני, דואר אלקטרוני או תוכניות הודעות מיידיות, עובדים ומעבידים יכול לשלוח לקבל מסמכים באמצעות האינטרנט, ייעול תהליכים ושיפור זרימת העבודה שלך, להפחית הוצאות כגון בטלפון או בדואר אלקטרוני. היתרונות של ניהול עסקים באינטרנט הופכות לפשוטות יותר באופן הבא:-נוכחות 24 שעות 365 ימים בשנה. -העולם שוק (נישות רבות בבחירת) – צדדיות במכירות. -קל לטפל ולשלוט – במקרים מסוימים דורש מעט מאוד השקעה – וזוהי השני כה רבים, בהתאם לסוג של החברה, מה המוצר או השירות להציע שלך. הוא האיש הנכון .

עכשיו, המסחר האלקטרוני, היא לעשות מהפכה של ארגונים, מדינות העולם, ותמשיך לשנות באופן קיצוני את הדרך לעשות עסקים בעתיד הלא-רחוק, בערך ב- 3 עד 5 שנים מקסימום במדינה שלנו. הדבר הטוב ביותר עבור סוחר ו איש עסקים לימה, פרו את כולו, הוא חושב בצורה ולחלוטין, והציע לה בהחלט לוקח את ההנחיות והעקרונות לאחרונה. אם התקופה של מחשבים, לשנות את דרך החיים של העם, מסחר אלקטרוני עלתה כדי לשנות את סגנון החיים של כל המין האנושי כל כך פתאומי ומפתיע. בזמן שיא, מצוין עד כה כל כלי או טכנולוגיה שפורסמו בעבר, זה משפיע, בקרוב יעלה על 750 מיליון משתמשים לשנת 2005, (שבע מאות חמישים מיליון הלקוחות הפוטנציאלים) כל מיני סוגים של לאומים, העדפות, תרבויות, שפות, הצרכים, טעמים, נטיות לאורך פני כדור הארץ. . זה מה המחקר פורסטר מגזין הבינתחומי אמר לאחרונה: קניות באינטרנט או מקוונת באמריקה הלטינית גדל עד 8 מיליארד דולר ב-2003 ו- 82 מיליארד דולר בשנת 2004 הוא עלייה מאוד מפתיע 1.025% (יותר מ אלפי אחוזים).! האינטרנט הוא כלי מצוין כדי לעשות עסקים, מרמז על היחידה להיות קשובים זה לזה. ? מה זה. בהצלחה, ג'ינו דנטה Giurfa Seijas.