וידויו של בינוני

ההורים שלי שלא הזהרתי של האודיסאה שצריכים לפעול כדי למצוא עבודה טובה; אני לא הזהיר את הקרבנות. הוא חייב לעשות כדי לשמור את העבודה הזאת; אני לא הזהיר ההבדל העצום בין משני להשכלה גבוהה; לא הזהיר אותי זה בנפרד מן המחקר קשה לפתח ערמומיות ומיומנות להתמודד עם החיים; הזהיר אותי לא. לענייננו, שרי אריסון הוא הכתובת בשבילך. הבן היחיד של נישואים מהמעמד הבינוני, התרבו כמו כמעט כל הילדים בארץ הזו, עם הורים אוהבים, ממתינים את הצרכים שלי, אמא ואבא לא אותו רעדה ידו כדי להכריע אותי בעת הצורך, קיבל חינוך בסיסי, ההורים שלי עשו כל הכיתה של קורבנות כדי לקבל את הכלים שלי. עם זאת היה פגם הרבייה שלי, אירעה שגיאה שהפעיל השפעה איומים נשלט, עדיין לא ברור מהם היה בהיסח הנורא הזה אבל יש ראיות מסוימות. משהו אופייני זה רוב ההורים אותם היא דאגה מאת לרווחתם של הילדים שלהם, אולם יש כמה (כמעט כל) לבלבל את הסגל עם משהו שנקרא. סרסרות, מילה נפוצה מאוד היומיום, זה תענוג אשם קטן הוא הגורם לבעיות רבות בילדים שלנו; נהיה עצלן, זהיר, עצלן ואת גס לפעמים.

אמא שלי דוגמה היה תובעני אך סבלו מן החטא ההון בדבר עצלנות ירשתי וכאשר כדי שלי שרציתי את שיעורי הבית שלי אם זה נשלט על ידי חטא זה לא התנגדו, זה היה קל, כמו שאומרים, להעביר את זה דרך העוגייה. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. זה משהו לא פחות נפוצים במשקי בית רבים, על-ידי גרימת bachilleres ילדים או בני נוער להשיג ביצועים אקדמיים נמוכים ולא הם יאבדו עניין באמנות של הלומדים (ביטוי בשימוש על ידי אמא שלי). בניגוד procuresses ההורים או מודאג לגבי ילדיהם, הם מוזנחים; ההורים האלה שכח שיש להם ילדים, אותם להביא את העולם וכל השאר נותר נטוש את מזלם. ילד צריך מוטיבציה ללמוד, יש אנשים שנולדים עם הסגל הזה, ואחרים לא, בלי קשר המקרה הזה אהבה על ידי הסטודיו לטפח אותו, הוא כמו נוטע עץ, אבל אם האב הוא רשלני, לא רק נושא הספר, אלא גם מה אהבה וחיבה בנוגע, הילד תוכלו למצוא אטרקציות נוספות כגון הרחוב, אותם חברים אותם משחקי וידאו, נשיאתו על ידי דרך של עצלנות ועצלות. זה לא היה. את התיק שלי. במיוחד, אבל נדמה כי לא אין הבדל בין האב כסרסורית, מוזנח, הן אתה נושא לכישלון, רק זה בדרכים שונות.

ליקוי נוסף זה הבינוניות, מילה זו הטריד את חיי מאז זה שמע, הוא גרוע אז קולומביאני, כל כך אנושי, זה לא יכול להיות בלי זה, הופך חלק מהתרבות שלנו ועל חיינו. הדרך של איך הבינוניות נכנס לחיי. הוא נפוץ למדי, יותר מפעם אחת חייב היה להתרחש בבית הספר או בבית הספר כפי שהיה במקרה שלי יש סדרה של תווים, מספר עמיתים אשר לא לחבל רוב הסוגים ולהרוס את הריכוז של כמה , עם זאת, לנוכח מאד נסבלת קולומביאני מערכת החינוך הציבורית, אלה חברים, חובבי עצלנות וניהול. הנדידה לסיים עם המאמץ שפחות, את העבודה של אחרים, כי אם הם נקבעים לפי ההערות שלהם נראה משוללים במקצת. הגורם האחרון היה הגורם העיקרי של רבה, הגורם העיקרי לחוסר מאמץ, שם קצת, אבל הדבר המוזר הוא כי לכיתה בתיכון אשר היו באותה מידה הקדיש את לימודיהם וכל השיגו את מטרותיהם, ניצח, בעוד עזבתי כדי להתגבר על המצב, גם תומכים בתיאוריה זה הבעיה שלי מגיע את הילדות ואת החינוך , אבל זה היה המשני אשר חשפו את הסיר, אשר שחררה את הבלתי נמנע. עכשיו שב ארגנטינה כמו רובם קולומביאני מאת משכורת המינימום המגיע כדי עונשים קשים כדי לשרוד, המשועבדת במערכת מושחת, פגום.