השקעה ברכוש בקפריסין

אם ניקח בחשבון גורמים כגון רמת השקעות זרות, האקלים, הרייטינג באינטרנט, הנתונים מראים כי בשנת 2008 בקפריסין יכולים לצפות עלייה של 20%. אתה יכול לצפות גידול בתיירות – זה חדשות טובות עבור המשקיעים שהולכים בשוק הנדל"ן. הכנסות השכירות מידות, עשוי קפריסין מקום פופולרי עבור ההשקעה. קפריסין – האיחוד האירופי ואת ההצטרפות לאיחוד האירופי תרמה כבר עליית מחירי הנדל"ן. קפריסין משלבת את הטוב ביותר איכות – 320 ימי שמש בשנה, חופים, תשתיות, בנקאות המערכת שיעור הפשיעה נמוך. כללים לרכישת נכסים בקפריסין.

עכשיו אזרחים זרים אחרים יש את הזכות לקנות נכס ללא כל מגבלות. הגבלות הרים על גודל הקרקע. הליך הרכישה היא פשוטה. התהליך כולו יכול לקחת נאום באנגלית. הנוהל הוא כזה: אתה משלם 4,000 € מילואים. לאחר ביצוע רכוש קצבה ממדפי המכירות. בשלב הבחירה שלך, רכישת נכס יכול להיות מעורב או עורך דין, או החברה בונה.

עו"ד ששולם על ידי הקונה בכוחות עצמם. אתה לבצע תשלום למטה לחתום על החוזה. עוד יש לקבל אישור מהמחלקה הקרקעות. מסמך זה יונפקו לאחר אימות של כותרים הנדל"ן. לאחר קבלת האישור של המחלקה, מומלץ לפתוח חשבון בנק. כדי לעשות זאת אתה צריך להגיש בקשה לבנק לקבל היתר לפתוח חשבון. השלב הבא הוא לשלם מס בולים על לגליזציה של הנכס. אם אתה משלם עבור אובייקט בעצמך, אז אתה עושה מפתחים בתשלומים על תום הבנייה. היתר מונפקת הוא קטן הליך פורמלי. זה יעלה 360 יורו לכל חוזה. שלוש שנים מאוחר יותר, אתה תונפק תעודת הבעלות. במקרה זה אתה לשלם את דמי הרישום לתעודת קבע. זר לקבל הלוואה בקפריסין קל. הלוואות מוענקות תחת כ -6% בשנה. כדי לקבל הלוואה, אתה צריך מסמכים: צילום המבקש של דרכון. מידע על יתרת החשבון. מידע על הנכס. הוכחת הכנסה של המבקש. עותק של הסדר תשלום התשלום הראשון. תשלום של הלוואות ניתן למכור עבור מספר תוכניות: תוכנית 1. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. הראשון 5 שנים ריבית בלבד התשלומים החודשיים עבור הלוואה. תוכנית 2. תשלום חודשי של הריבית בלבד. סכום ההלוואה משולמת באופן חופשי. איור 3. תשלום ההלוואה מתחיל חודש מאוחר יותר, עם תקופה של תשלום דחוי במשך שנתיים. הוצאות המכירה: שכר טרחת עורך דין – 1% של האובייקט. בולים – חד פעמית בתשלום – 0.15%. דמי הרשמה (מעשים כותרת) – שילמו סכום כולל – 3% – 8%.