הפרעה דו קוטבית: יש תקווה

היום אני רוצה לדבר איתך. על כמה אנשים עם הפרעה דו-קוטבית השתפרו, מסתדרים. איך אתה מתמודד מול מדי יום ובהדרגה איך להתקרב קצת את הרעיון הנפלא של אושר. אחד המקומיים, התנאים החשובים ביותר נראה באמת מאוד פשוט אך כוחה הוכיח תהיה גדולה מדי. הוא התקווה. עם טיפול נכון, את הסיוע הדרוש סביר להניח חווים תקופות ארוכות ללא תסמינים. האמונה כי ניתן לטפל במחלה זה יכול להתמודד עם שינויי מצבי רוח, הפרעות פתאומיות הוא לא רק גישה מוצלחת של אמת, אבל גם חיונית להחלמה.

בנוסף, חשוב מאוד להיות מודעים כי הפרעה דו קוטבית, דיכאון מאני אותם הברית נוטים לעקוב אחר דפוסי מחזורית. אפשר זה עובר רגע רע, כי הכאב והייאוש את הטופס כעת חלק מחייך, אבל חייבת לשכנע הוא שהוא ¦ mejoraraa כל זה לא מרגיש כך תמיד אם יש אמונה בך עצמה, על האנשים שהם בצד שלהם. יש לך ואתה סובל בהפרעה דו קוטבית אינו אומר כי המטופל יכול לעשות משהו בקשר לזה או שזה ללא כל אחריות בכל הנוגע עצמה. כמובן. זה לא אומר שאתה לא יכול (וצריך) בוטח אין החלטה חשובה. ואכן, לפי הניסיון שלי, אני יודע לחשוב ולהתייחס גם כדי חולה ¦ errora כי האדם מושפעים יש לתת צעד קדימה ויש מחליט להילחם. שלב זה לחזית כולל לדעת לבקש עזרה שלהם בני יקירי כאשר יש צורך, ביצוע הוא נוטל תרופה זו le harecetada וללכת אליהם היכרויות הוקמה עם המומחה.

כאשר אנו מדברים על ayudaa ask, מדברים לא לחכות עבור מישהו הוא חשבון שאנו צריכים עזרה. אנחנו מדברים על איך לבטא את הביטוי: "איה. תן לי בבקשה" אני צריך עוזר שלך. הביטוי הפשוט הזה יכול להיות ההבדל בין שיפור או פרק רציני. מבקש עזרה. לא רע, אין למה להתבייש ולכן אינו חייב להיות זה . אנחנו חסרי אונים. כל necesitmaos מסייעת בכל עת ויש זה להבין כי אותם אנשים שאנו אוהבים, גם רוצה לעזור לנו, לנו אותם יעזור להם… שני אלה האחרונים מצביע אותנו לזה אני קורא בדרך כלל על "חוזה אישי" של המטופל. האדם מושפע יש להודות כי הדרך לפעול במקרה של משבר, דיכאון או מאניה היא חולה לזכור אהוב שלך. כמו כן יש לעסוק בכנות עם עצמו ועם אחרים כדי להשיג את המטרות ואת ההתקדמות במצבו (להפסיק תרופות, לעקוב אחר סדר יום של מנוחה, וכו '). מטרות קטנות אלה בפיקוח העם זה firmena או acuerdena על החוזה צוות עם המטופל. פשוט לשקול "החוזה" פירושו בסיס התחלה להחלמה, כמו זה אומר התחייבות ו אמיתי ופעיל מקווה לשיפור, הארלו הלילה עבור עצמו ועבור האנשים שאוהב. לבסוף, החולה לבין העם עם חייהם הם בטח יודעים היטב את המחלה. זוג דו קוטבי, לדוגמה, יש לדעת מה ניתן לעשות כאשר יש משבר, כיצד לזהות אותו, איך להגיב, מתי לקחת מודד בהקשר זה. באופן דומה, המטופל דו-קוטבי עליך לדעת על מנגנוני המחלה, יסודות שלהם השלכות פיזיות, פסיכולוגיים וחברתיים. הוא חולה יש של educarsea לעצמה זהות עבור כל-כך מבין מה אתה קורה ולהבין מה את מרגישה או מה רוצים לעשות אירועים ניתן למעשה סימפטום של ההפרעה, זה מעבר, שיכולים להתגבר והוא עם שזה עוזר, את האמונה ואת המשמעת הכרחי יכול להימנע בעתיד. אני מקווה כי איכשהו, הרהורים אלה ניתן לעזור לך או את אהוב הסובל מן המחלה. לקחת היום, סוף סוף, המושכות של החיים שלך. חוסה. ל' גונסאלס "מעשי מולטימדיה מדריך." להתמודד עם הפרעה דו קוטבית.