הסיבה לפופולריות של מכונות סיניות

הסיבות לפופולריות של מכונות סיניות הביקוש ואת העולה משאיות הסינית ברור. כבישים הרוסים היום לשוטט המשאיות של סין-מחוזית (הולך לפי הטכנולוגיה איש), BEIFANG BENCHI (מרצדס). מה הסיבות לפופולריות של טכנולוגיה סינית? קודם כל זה בהחלט המתאם "מחיר-איכות": העלות של משאיות הסינית הם נמוכים בהרבה מאשר המפיקים האירופית. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות צמתים פרטים מועתקים מכל הדגמים יפניות ואירופאיות המפורסם של שינויים קודמות. בפרט, המכוניות פיתח בשאאנסי סין באמצעות איש, מרצדס BENCHI BEIFANG הטכנולוגיה. גורם נוסף הוא מגוון: סינית תעשיית יכול לספק משאיות של אפס ועם מערך גמיש של מפרטים טכניים, כמו גם על מערך ענק של מכונות מיוחדות. הסינים מוכנים לעבוד עם כמעט כל הקונה.

סינית יזמים בקלות להתמודד עם אחת הבעיות העיקריות של הרוסי הוא השוק משלוחים שאיחרו. מפעלים רוסי שלא מוכנים תמיד לתת את המכונית בזמן, הזמנות הם איטיים. משך הזמן הממוצע של אספקת שניים, שלושה חודשים או יותר. ו, לבסוף, שירות: הוא האמין כי משאיות סיניים זולים לא רק ברכישת, אבל גם תחזוקה ותיקון. ככלל, כל טנדר בסין אחריות 1-1.5 שנים, או 60 אלף. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל.

ק מ, כמו גם מרכזי שירות אחריות שלאחר תחזוקה. היתרונות של סיני לעומת מכשור מסחרי התאספו ברוסיה. סט שלם של סינית מכוניות הן בדרך כלל הרבה יותר ביתי: הגה כוח נוחות, בקתות ארגונומי, חימום, מיזוג אוויר, פנסי קסנון, כוח Windows, ABS, wheelbase נוקשה, תא הטייס עם מגורים דרגש. פי הצו עשוי להיות כפול-הבקתה כלי רכב, מחוזק ותלייה. היתרון העיקרי אחרים – התחרותיות ועלויות. בנוסף, מכוניות סיניות עובר עמוס בערוץ המזרח הרחוק המכס הנוכחי, להיות חדש, מוצגים לעתים קרובות נעשה שימוש, אשר שוב משפיע על האפשרות להוריד מחירים. למרות זאת, באופן כללי, משאיות מסין יכולה להיחשב המתחרים של מותגים אירופאים ויפניים, בו אפילו. מכוניות מסין נחותה בהרבה את המותגים המובילים בעולם על מאפיינים טכניים, אמינות ואבטחה. סינית תעשיית יכול להתחרות עם מוצרים רוסי עד כה, מוצרים CIS ו חלקית עם מפיקים קוריאני. הדבר היחיד שאנחנו יכולים לקחת בחשבון הוא, אולי, הממד הטריטוריאלי. על ההערכה של משתתפים בשוק, הרוב המיוצר ברוסיה ומיובאים אירופה משאיות (עד 75%), מיושם מוסקבה ולנינגרד אזורים. 25% הנותרים של מכירות מופצים באופן שווה יחסית בין שאר האזורים. כלומר, בפרט, סיבירי הצרכן עשוי להיות נוח יותר לרכוש רכב סיני דרך אירקוטסק, ואז במוסקבה עם הצורך הסוגר לחכות. עם זאת, עבור משאיות, מכונות מיוחדות גורם חשוב מלבד המחיר הוא קיומה של רשת של תחזוקה ותיקון. עבור יצרנים סיניים היום, וזה בעיה קטנה. למרות העלייה בביקוש אלה מכוניות, סוחרי הרוסית עדיין לא מתכוונים פעיל לפתח רשת של תחנות תדלוק, כי זה דורש המון עלויות חומרים נוספים. אבל במשך הזמן לשנות המצב. נתן את הגמישות יצרנים סיניים יכול להיות היתרון התחרותי של זמינות ומהירות של משלוחים של חלקי חילוף עבור השווקים של המזרח הרחוק ואזורים סיבירי. אחת הסיבות העיקריות הפופולריות של מיובאים משאית נחשב הפיתוח של ליסינג ערכות. במקרה זה, רכישת הרכב הסיני החדש מאפשר לך להתחיל פעולה שלה עם מינימום ההשקעה הראשונית. תוכניות הליסינג על מכונות סיני יהיה ביקוש יותר ויותר. אז משאיות הסינית כבר זכית בשוק הרוסי, כפי שזה היה מנסה לא לשים לב היצרנים הרוסית.