הלוואות מהבנק

במאמר זה על הנושא "באיזה בנק עדיף להוציא מכונית על אשראי?" אנחנו לומדים את האפשרויות הטובות ביותר של תוכניות אשראי המציעים את הידועים ביותר בבנקים ללקוחות עסקיים ברמה מכוניות. קניית מכונית הקונה מצפה כי את העיצוב של כלי רכב על אשראי, אינו נחות הנוחות והיוקרה של מכשיר כזה. זה יכול להיות מתואר מגוון רחב של שירותים, המציעה בחירה כמעט בלתי מוגבל עבור הלקוח. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . העושר והמגוון של האשראי מציעה מענה ללקוחות עסקיים ברמה מכוניות, על הערמונית, ניתן להפחית עד חמש קטגוריות עיקריות. התשלום הראשוני 20% "הוא המשפט השכיח ביותר בנקים בעת רכישת המכונית בהקפה. הוא מציג את כל הבנקים הגדולים והמפורסמים כי כבר הוכיחו את עצמם בשוק הרוסי. שיעור שנתיים שווים לשיעור אפקטיבי + אין עמלות נסתרות.

עם זאת, יש לזכור את החבילה של המסמכים הנדרשים הוא לא רק רישיון נהיגה ודרכון. עבור הבנקים תהליך הלוואות אלה הן: Raiffeisenbank, Rosbank, הבנק סויוז, Impex ואחרים. מינימום הראשונית זה אשראי בתשלומים בתוכנית למי כיום כמות גדולה של מזומנים חילוף מקדמה לא מחזיק, אבל לקנות מכונית על האשראי שהוא רוצה. התשלום הראשוני של 10-15% וכן לפדיון של 5 שנים יהיה ההלוואה היא הטובה ביותר עבור התקציב שלך. בין הבנקים מציעים את המוצר הזה, ההלוואה ניתן לציין: בנק החיסכון ו 'Societe Generale ווסטוק "אין מסמכים נוספים. מוצר זה מיועד ללקוחות אלה אשר, בשל חוסר זמן לא מסוגלים להנפיק מסמכים נוספים לקבלת הלוואה לרכב.

הבנק ידרוש לקבוע מינימום של מסמכים: דרכון ורישיון נהיגה. בתקופה זו של ביקורת הבקשה להלוואה שונה התקן. עם זאת, להיות מודעים לכך הריבית לפי שיטה זו, ההלוואה הוא גבוה, כי לא לאבד אותם לקוחות אשר מתכננים לפרוע את ההלוואה לפני המועד המתוכנן. אשראי זה מספק, לדוגמה, ראס-Bank. עם תשלומי יתר אשראי מינימלי. בקבוצה זו ניתן לייחס את "השקיפות של הבנקים שיעורי, אשר מאפשרים ללקוחות לחסוך כסף, ואם הוא יספק חבילה מלאה של המסמכים הדרושים לרישום המכונית בהקפה. התשלום הראשוני על הלוואה כזו, שווה בדרך כלל ל -30%. לפי הנושאים בנק סוג של הלוואה הם: בנק Raiffeisen Gazprombank ו. כמו כן, להיות מודעים הצעות מיוחדות הבנקים מפתחים בשיתוף עם אולמות תצוגה המכונית. במסגרת הצעות כאלה ההלוואה מכונית מונפקת בקצב מוזלים. הצעות כאלה לזמן מוגבל והם ניתן למצוא רק הבנק.