הכלב לאורך כלב: מוסתרים משחקים ביחסים שלנו.

ישנם רבים אישות בעיקר בזוג מוסתרים משחקים לנו להפעיל באופן בלתי מודע, כי להנחות את מערכת היחסים שלנו גורם לנו אי נוחות וחוסר סיפוק, ידוע כאן. למעלה – כלב כלב למטה: קשר גומלין אחד מודלים או כפי שאני מכנה המשחק כי הגשטאלט פסיכותרפיה נקרא כלב כלב למעלה, מתייחס הדומיננטיות ואת כניעתו קיימים בתוך היחסים הבינאישיים שלנו כי הם בדרך כלל שקט, לעתים לא מודעת שבשתיקה מזיקים יותר באמת. הכלב לעיל הוא החבר של קשר הגומלין השולט, זה אומר איך לעשות דברים, אשר בדרך כלל התופעה ועל תקיפות הכלב למטה הוא לאפשר להשתלט ודרך אפילו על האשפה של קשר הגומלין, כלומר הוא – היא להפקיד כל מזיקים מאשר אחר או אחרים יש. עוד מידע על רב שמואל אליהו ניתן למצוא באינטרנט. כנראה זה הוא מאוד לא הוגנת, אך קבע כי שני הצדדים יש רווח אחד או יותר דינמי זה; כל זה רוב פעמים היא לא מודעת לחלוטין. דוגמה כדי להבהיר: ישנם זוגות אשר חבר אחד הוא הכלב להלן; באופן מסורתי כבר נשים, אף כי (למרבה המזל) הופכת פחות, דינמי זה השולט יש כוח מניפסט ברורה מאוד להשיג, אשר נשלטת יש גם רווח מוסתר בדרך כלל לשנות דרך אשם כי הוא אחד הכוחות החזקים ביותר שיש מישהושניהם יש כוח אחד מניפסט אחרים מוסתרים ואז בדוגמה זו הכוח החבוי הוא הגדול ביותר. הפתרון: משחקים נוירוטי בתוך היחסים התוצאה היא תמיד מההחלטה, אי-נוחות וחוסר אחריות כשל היא מסיבה זו כי עלינו למנוע אותם, כן כבר קיים, הפתרון הוא מודעות, מימוש אם אני בנוירוטי משחק אחד היחסים שלי או כמה מהם, מתוך זה. כיצד? דרך למודעות עצמית רגשית שחרור כי לא באים לידי ביטוי רגש לא נפתרה הוא דבק אשר מביאה אותנו לחזור עליהם שוב ושוב. הם קיימים טכנולוגיות יעיל מאוד לצאת זה; מניסיוני המקצועי של יותר מ- 15 שנים אני בשילוב שני מוצלח מאוד: פסיכותרפיה הגשטאלט, קונדליני יוגה.

ההצלחה של אלה חלופה חזקה מורכב: קונדליני יוגה: משיגה המודעות העצמית. זוהי תרופה מזיקים רגשות עדינים מאוד. לנקות לנו לתת המודע של מחשבות רעילים. פסיכותרפיה הגשטאלט: תורמת מימוש. זה עובד באופן ישיר ויעיל מאוד שחרור רגשי. הוא מעדיף לנו לקחת על הכוח האמיתי שלנו.

על-ידי Eloísa Chavarría Sobre המחבר: DRA לה. Eloísa Chavarría הוא מומחה פסיכותרפיה הגשטאלט ואת הסמל, בסיס של קונדליני יוגה. זה עזר מאות אנשים כדי לפתור את מתח חרדה וכן תוצאות בחיים. לקרוא יותר של המאמרים שלו אשר יאפשרו לך מידע נוסף אודות לפתור כל ביקור זה: