הכביש

מספר מסלולים של הרכבים בכביש נקבעת על-ידי סימנים או סימנים, ואם לא, אז הנהגים עצמם, תוך חשבון מרוחב מיסעה את, את הממדים של כלי רכב, את המרווחים הכרחי ביניהם. על כבישים דו כיוונית, עם ארבעה נתיבים או יותר, אסור להשאיר בצד הכביש המיועדים התנועה הנגדי. בכבישים דו כיוונית, עם שלושה פסים על רוחב הפס הממוצע מותר לעזוב רק עבור עקיפה, סיבוב, המפנה שמאלה או מפנה. ללכת לנתיב השמאלי ביותר המיועד התנועה הנגדי, אסורה. מנהלי הבנוי מבחוץ כלי רכב צריך להיות הכי קרוב ככל האפשר אל הקצה הימני של כביש הגישה עליו. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני.

ההתנחלויות תנועה מותרת עבור כל הלהקה, אבל אם התנועה רכב הכביש בכיוון אחד ישנם 3 נתיבים או יותר, ברחוב קיצוני השמאלי מותר לעזוב רק כאשר בשעות העומס על להקות אחרות, כמו גם עבור המפנה שמאלה, פונים, עצירה על הכביש עם תנועה בכיוון אחד. מטען כלי רכב עם GVW של מעל 3.5 טון מותר 12 כדי להשאיר את הנתיב השמאלי רק עבור המפנה שמאלה, הפעלת והפסקת על הרחובות החד־סטריים עבור טעינה או פריקה. לענייננו, גבי חמו הוא הכתובת בשבילך. כלי רכב, מהירות תנועה אשר לא יעלה על 40 קמ ש או אשר מסיבות טכניות לא יכולה להתפתח במהירות צריך רק לעבור לנתיב הימני ביותר למעט כאשר ומשתלטת מחויבים, יוזמים, סיבוב, או שיקום לפני הפעלת או היפוך. מותרת התנועה על מסילות החשמלית עובר כיוון, הממוקמת משמאל באותה רמה עם מיסעה, בתנועה כבדה בנתיבים אחרים, עובר, העקומה, ובכניסה הצטלבויות — אם מספר מסלולים והוראות נסיעה אינם מוגדרים. אם זה לא יהיה רעש החשמלית. יוצאים בחשמלית שבכיוון הנגדי, אסורה.

על כבישים, הכביש מחולק פסים קווים של סימון, תנועת כלי הרכב צריך להתבצע אך ורק על פי המסלולים. תני קווים מקווקווים סימון הינה מותרת רק כאשר שתבנה מחדש. מנהלי התקנים, פונים בכביש עם תנועה הפיך, שמציין השלט, צריך לעבור לנתיב הימני ביותר. מחדש רק לאחר חלוף הפוכה רמזור או סימן, המאפשר את התנועה, להקות אחרות. בתנועה כבדה, כאשר כל נתיבי עסוק לשנות רצועת מותר רק כדי לסובב, להפוך או עצירה. על מדרכות ועל footways מותר תנועה של מכוניות כביש ותחבורה קרנות המגישה הקמעונאי ועסקים אחרים ממוקם ישירות על מדרכות או שבילים אלה.