הטעויות הנפוצות ביותר

אם אתה כל כך חכם, למה כל כך ירוד. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . הביטוי הזה ניתן לייחס את רוב הרוסים. כיום, תעודת השכלה גבוהה יכול להגיע לאף אחד. יש שניים, שלושה או יותר של תעודות אלה. אבל אם לנתח את העושר הפיננסי שלהם, זה יכול להיות מתואמים עם רמת הכיתה בתיכון של ארבעה. אז בואו לבדוק את הטעויות הנפוצות ביותר להוביל העוני.

1. איש לא שואפים לשפר שלהם האוריינות הפיננסית. בשנת הלימודים באוניברסיטה לא מלמדים את זה. כדי לעשות זאת בעצמך לעשות משהו – לקנות ולקרוא ספר, ללכת לאימון. אבל כל זה עולה כסף.

ואז עדיין יש לנסות וללמוד. אבל הבחירה היא שלך. רוצה להיות עשיר – אתה צריך לעשות את זה. 2. חיפוש של כסף קל. החיפוש אחר אחוז גדול של חיסכון מקופח מיליוני הרוסים. תוכניות פירמידה, הונאת פיננסיים שונים שמבטיח לך מקום פשוט, בעוד עצמם הכסף ילך לך. כמו שאומרים, רק חתולים נולדים מהר. להיות עצמאית מבחינה כלכלית כל כך פשוט לעשות כלום, לא יעבוד. 3. רק אחד מהם מקור הכנסה, בהתאם המאמץ שלך. היום, מסה תכונות שיכולות לאפשר לך לצבור נכסים שלך. עבור כל הכשרה או לקרוא ספר על מימון 5-10 יגלו איך בדיוק. 4. אין תמחיר. בזבוז כסף מושפעת רגשות. בא, ראה, אהב וקנה. זהו המקרה להעמיס את הבית שלך עם דברים מיותרים וכסף ניקוז מהארנק שלך. 5. Chasing הסממנים של הצלחה. יש לי עבודה חדשה, אז אתה צריך לקנות חדש המכונה, שעון, חליפה. אבל הכסף שנצברו על משהו אחר. אז, לקחת את הקרדיט. 6. אנו מספקים הלוואה. אחרי הכל, אנחנו חברים. אבל כל אלה חברים כאן ובדק. ורובם מנסים לשכוח אותך מהר יותר כדי לא לתת כסף. 7. פחד לפעול. כדי להתעשר צריך לעבוד כדי להגדיל את תזרים המזומנים הנכנס להגדיל את הידע הפיננסי ביעילות להשקיע אותו. אבל הפחד מונע פעולה. אבל החשש הוא טיפשי. החיים נמשכים בעבר זה ייגמר בקרוב, אבל לא היה לי זמן לעשות שום דבר. 8. אמונה כל מה שהם כותבים לדבר על כסף. למעשה, בעוד בפועל לא לבדוק כל דבר שאתה לא מבין. למד משהו וליישם בפועל, לקבל ניסיון וגם אז רק להסיק מסקנות. 9. קח את הדוגמה של אחרים. במדינה שלנו במהלך ברית המועצות מרוקע כי עשיר להיות עני. ועכשיו זה נחשב נורמלי, כי אין כסף. לאחר לחיות במדינה הזאת רוב הרוסים – מ המשכורת כדי המשכורת. אבל מה נורמלי כל זה לא אומר שזה צריך להיות בסדר בשבילך. ראשית, את התשוקות שלך. מה אתה רוצה מחיי? האם אתה חולם להיות עצמאית מבחינה כלכלית?