החוק של אלכוהול בגוף

החל מ- 1 ביולי 2008 החוק הופיע דם אלכוהול תוכן-0.3 ppm הנורמה הנהיגה, באוויר כאשר התפוגה של 0.15 מיליגרם לכל ליטר 'נשיפה'. עם זאת, כניסתה של שכלל כזה תוך זמן קצר לא הרשה האימוץ היא לא הרבה על החזה לפני מאחורי ההגה. האלכוהול sodrudnikam הזה כלל נותן המשטרה לתקן יותר הגדרה של מי נחשב נהג שיכור בזמן נהיגה. החוק של אלכוהול בגוף נקבע על ידי משרד הבריאות. הוראה זו מגיבה konvensii, אינו מאפשר אחריות פלילית או ניהול של בעלי המכוניות חפים מפשע. בשל העובדה כי האיש, כך היא אלכוהול האנדוקרינית, כי בגוף שלנו התסיסה מתבצעת. . אם הבעלים של הרכב ירצה להשתמש גם מוצרי תסיסה קוואס או קפיר, רמת האלכוהול בגוף האדם במקרה זה, תהיה גבוהה יותר.

נורמה על רמות האלכוהול בדמו. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. תוכן 0.3 ppm מאפשרת שלא לכלול מקרים שבהם היו מזון רך, אך מטעה. אלכוהול בתוך הנורמה הגוף 0.3 ppm אינו מאפשר שותה אלכוהול בכלל. נבדק ב מכון של דוח הרעלים, נבדק על alkotesterah של ייצור מקומיים וזרים: בקבוק בירה או כוס יין לבן יבש, או 40 גרם של וודקה, vypivaemye אדם ששוקל 80 קילו, תני את המספר של 0.5 לכל מיליון רמות האלכוהול בדמו. ו טיפות ל 0.3 ppm המהירה ביותר 60-70 דקות.

נורמה 0.3 ppm תקף ביותר 1-2 לגימות של בירה, והוא הציג את החוק שלנו כזה כלל הנוטלים תרופות. הנורמה 0.5 ppm מותרת רק כאשר עליך לקחת על ניתוח של דם, כלומר, כאשר תאונת דרכים עם השלכות חמורות. רמת אלכוהול בדם נרשם על ידי alkometrom המכשיר. הגולן שמבין יותר ממני. המכשיר הוא ייחודי כי alcometer מיד באתר הרשומה תאונה של נתוני הנהג מפקח, מכונה מספר, במקום ובזמן של הבדיקה. Alcometer ברגע vydohnet התקן יוצר מסמך מוכן שעומד התוכן אלכוהול בגוף האדם. ינשוף המכשיר יכול לאחסן בערך 2000 לזכרו של תוצאות הבדיקה. לאחר הבדיקה בדיקה אחת ניתנת על ידי הבעלים של המכונית, ואת עוד מחובר הפרוטוקול של התאונה התנועה. ב- thosecases, כאשר הבעלים של המכונית אינו מסכים עם התוצאות של הבדיקה, רשאי הוא לעשות את הניתוח במוסד רפואי אחר שוב ושוב.