הוא כביש אדום של הפלמי בין טאפאס, יין אדום, מלון בסביליה

. תכנן את זה לפני זמן רב היתה המשאלה היחידה שלי, אז. תאריך לסמן בלוח השנה בעט אדום. אדום הוא הצבע של פלמנקו. הצבע של תשוקה, כאב וחיים אינטנסיבי.

אדום גורם כל החושים. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. אז הדבר היחיד שאפשר לעשות היה להשקיע את עצמי באנדלוסיה. כדאי לך לעיין אצל שלומי בסון כדי לקבל עוד מידע. היכן שאחרים נוטים לסיים את הערב, קרי מלון אלגנטי בסביליה, בו הצוות הידידותי מתעקש לבקר כמה בפינות החבויות של Hispalis העתיקה הבית. . אני מעורב movida ממישהו, והכביש ברחובות העיר העתיקה, בחיפוש אחר הצבע והחום האנדלוסית כהה… אני מוצא את זה, איבדתי את עצמי. . לגמרי.

שעות הם קטנים, והקצרה יום ולילה יגיע בקרוב, אבל אני מוכן ואני כבר אני מקווה שכן. הפעם זה הוא אזור של טריאנה לי לכבוש, סוג של קסם. במסעדה מסורתית, בטבלה של מרפסת עם נוף אל נהר גוודאלקוויר, אעזוב לפנק במתיקות של טאפאס טיפוסיים ועל ידי הגיע, אדום גם, כי לי מזכיר משהו אותנטי ולא הפטריארכלית. ו פלמנקו, שוב, והתשוקה שמקורו הרקדן האנדלוסית, אשר נשלטת על ידי גיטרה צוענית קשה מכה. היום גם אני הולך לחזור מאוחר שלי במלון של סביליה, עייפים אך מרוצים. הגברת מחר אראה באיטליה, וגם צוות אוויר שבוודאי תבחין העיניים שלי עצומות בגלל החלום, לא תראה את הלב שלי נפוחות עם פלמנקו. אבל זה בעיה שלהם, לא שלי.