דרום אפריקה 2010-10 דברים אינך רואה כדור

11 יוני-יולי 11 העולם יהיה בהמתנה של גביע העולם של דרום אפריקה ומאות אנשים צעירים שלא לרוץ אחרי הכדור מחפש תהילה המדינה שלהם. המונדיאל הוא הזדמנות נפלאה לגלות מה יש להתקשר עולם במדינה אחת. אבל בין צד ל המפלגה, מזל הנוסעים המגיעים לדרום אפריקה תראה כמה מפלאי שמסתיר. אם כבר מצאתם חלק לנסוע לדרום אפריקה, הנה עשרת הסודות שלה. לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך. יוהנסבורג.

היא העיר הגדולה ביותר, מאוכלס על ידי דרום אפריקה, למרות שהיא אינה עיר הבירה. היום כמו אתמול, זהב, יהלומים סחר חשוב מאוד. היא עיר של ניגודים, מתפתח לקראת השוויון אבל עדיין איפה מוחשי אותם ההבדלים הגזע עשירים לבנים לבין הגזע השחור, שגר, בעיקר את סף העוני. זה המקום של כניסה לתוך המדינה בגלל הכמות העצומה של רמת תיירות לא צריך האטרקציות של מקומות אחרים כמו דרבן או קייפטאון. המוזיאונים שלה, גן החיות, או מרכז מסחרי שוק תיאטרון הם בין האטרקציות העיקריות בעיר. קייפ טאון.

זו אחת הערים החשובות ביותר של דרום אפריקה, אחד היפים ביותר בעולם, הכי יעד תיירותי חשוב של דרום אפריקה. למרות האזור מדגיש, ביסודו, על פי איכות שבפארק, מרחבים טבעיים, עיר הכף מציע גם מורשת עשירה תרבותי, כמו הטירה של טוב מקווה, בניין הפרלמנט (של פיכח בסגנון ניאו קלאסי) ומוזיאונים שונים, כמו של מחוז שש, במוזיאון ההיסטוריה התרבותית של דרום אפריקה או הגלריה הלאומית. יש מסלול המבקרים לראות אתרים רבים ערך היסטורי רב, כגון תחנת הישנה ציידי הלווייתנים, עץ זקן מזיל ואולם יער בפלטנברג ביי. החגיגה של עולם הכדורגל יש rpopiciado ההגדלה של מציע טיולים ו. הר השולחן. ההר הזה אשר ממוקם ליד קייפטאון, אנדרטה לאומית שממנו ניתן ליהנות מנופי העיר כולה ומהחופים שלה. ניתן להגיע ברגל או הרכבל. בפסגה הוא יותר מ- 1000 מטרים מעל פני הים, ויש בו נקודות מבט שונות. רובן איילנד. זהו החלק של ההיסטוריה של דרום אפריקה, נלסון מנדלה היה נעול. במשך יותר מ-20 שנה. היום, כמו גם האי אלקטרז בסן-פרנסיסקו, זה הפך אתר תיירות. כדי להגיע אל האי הזה יש צורך לקחת מעבורת. ממלכת לסותו. זה מדינה עצמאית קטנה בתוך דרום-אפריקה, מקום של כמה שני מיליון תושבים בלב ליבה של המדינה הזאת. השם הישן היה בסותולנד עצמאית משנת 1966, כיום היא דמוקרטיה שכפוף תחת מונרכיה פרלמנטרית חוקתית מאז 1993. לסוטו היא מדינה מושכת, צחיח, עם אזורים שונים בין ההרים לבין המישורים, חקלאות להיות אחד המקורות העיקריים שלהם הכנסה, יחד עם מכירת המים לדרום אפריקה. סווטו. הוא כולם ערים גדולות יותר של דרום אפריקה ועד מהרה יהפוך הענק יותר מכולם. תושביה עולה על אחד ממיליון וחצי של תושבים. כאן היה איפה הם נשארו האפריקאים השחורים בתקופת האפרטהייד, באחד הפרקים האפלים ביותר בהיסטוריה של המדינה. מחנות. ישנם מספר מחנות אפריקאי אשר נמצאים בפינות צפוי ביותר של המדינה, בכל אחד מהם, כגון Lesedi, ליד יוהנסבורג, הוא אחת האפשרויות. אתה יכול להישאר בבקתה מסורתי ולראות איך הם חיים בתרבות האפריקנית. Kirstenbosh. הגן הבוטני Kirstenbosh נחשב לאחד היפים ביותר בעולם. יותר מ 500 דונם מעובדות, מוגן כתיגבור טבעי, עם יותר מאלף מינים של צמחים מקומיים. הזמנות. אתרי בדרום אפריקה הוא לעשות טיול מאורגן, כל הסדינים של האזור, אל שמורת טבע, בו תוכלו לראות חיות בר, כמו אריות, קרנפים, פילים, אנטילופות, תנינים, קופים, שני האזורים החשובים ביותר הם הפארק הלאומי קרוגר ואזור של קוואזולו נטאל, שם יש גם יחידות אירוח שונות זמינים עבור תיהנו משהותכם בין החיות. חיות נוספות. אריות ופילים הצידה החי של דרום אפריקה נותן לנו את האפשרות ליהנות מצפייה ציפורים בתחומים כגון הפארק הלאומי קרוגר, או לראות לוויתנים על החוף של מפרץ סנטה אלנה.