בקבלת רשיון לעבוד במונית

זה לא סוד אודות הזמינות של שירותים כגון תחבורה נוסע נוסע, בפשטות, מונית. למרות התחרות בתחום זה, שירותי מוניות הופכים יותר ויותר. רבים מהם ברכב, מנהלי התקנים אומרים תעזוב הרבה בחסר. המצב לאחרונה, הרשויות באופן פעיל התחייבה לכפות סדר כאן. עכשיו לעתים קרובות נהגי מוניות שאלה לגבי זמינות רישיון להובלת נוסעים על ידי גופי הפיקוח השונים. ככלל, כזה הוא לשאר היחידות להחיל סנקציות פיננסיים.

המצב ולכן במידה רבה בשל העובדה שהרבה מנהלי התקנים מאוד במעורפל מייצגים כמה רישיון ואת רשימת נדרש מסמכים אז איך אתה לקבל רשיון? אני מהסס צופים לרשיון מונית מכוניות מעט פשוטה. מתוך רשימת המסמכים הדרושים להסיר הסכם לשיתוף פעולה עם מ- ATP, לפיה, כל שינוי יהיה שליטה רפואיים וטכניים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. צעד # 1. עליך לקבל אישור של יזם פרטי. גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן בהחלט מביע דעה מלומדת. למטרה זו יש צורך לקבל דרכון, קוד הזיהוי, 34 UAH. (דמי רישום). האישור שהתקבל נרשם ב מחוז מס הבדיקה במקום מגוריו (כל האמור לעיל אני באופן אישי במשך יומיים).

הדו ח נותן פעם אחת עבור כל רבעון. צעד # 2. לבקש רישיון בסיור התחבורה הראשי. לשם כך, דרושים לך:-עותק של אישור CHP ע י נוטריון; -דרכון קוד זיהוי. דרכון, רשיון הנהיגה, מותק. עזרה ביטוח St ו NST (תאונות דרכים), המעשה של התקנת עם מונה (בעיה מתקינים), שניים צילום תיקיה. אנו מצפים עוד יותר חיובית תשובה (כשבועיים), ולאחר מכן משלם 340 UAH., להביא, לתת קבלה ולקחת רישיון. המונח תוקף הרישיון 5 שנים.