בסכרת שלך

סוכרת. לאחרונה מצאתי אצל נפתלי בנט אוזן קשבת . המאמר שתופתעו עד היום אינפורמטיבי ו באותו זמן לא נועדו לשנות את השיטה שבה עד היום כדי הצליחו לקחת סוכרת שלו ואין הרבה פחות צריך לשנות הצעות או מרשמים מהרופא שלך. נתחיל על-ידי הגדרת \"מיהו סוכרת\". אנו יכולים להגדיר סוכרת כמו הפרעה מטבולית בגוף שלנו להשפיע על התהליך של המרת המזון שאנחנו אוכלים לאנרגיה, אינסולין עכשיו טוב אשר שמענו מדברים הרבה פעמים משחק גורם מרכזי בתהליך זה. אבל \"אינסולין\". אינסולין הוא הורמון המיוצר על ידי הלבלב, אשר מבצע את הפונקציה המקבלת של גלוקוז ובכך מאפשר גלוקוז להזין תאים, כך גופנו מקבל האנרגיה.

כאשר יש לך סוכרת יכול לקרות האורגניזם שלנו שני גורמים שנראה אז. (א) סוג של סוכרת. זה הוא ממוין גם כאשר הגוף שלנו מייצר אינסולין אין. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. תכונה זו יוצר את התלות אינסולין, המכונה גם סוכרת נעורים, מאז זה נשאלת במהלך הילדות, כאשר הגוף אינו מייצר אינסולין צריך לנהל טופס מוזרק. אלה מושפעים עם סוכרת פחות מ 10% יש סוג זה. (ב) סוג סוכרת II). כל כך dediabetes הגוף שלנו משתמשת כראוי אינסולין או לא מייצר מספיק.

היא מתרחשת בבגרות, מתרחשת בעיקר אצל 40 השנים מבני עכשיו. יש גלולה לטיפול בסוג זה של סוכרת. כפי שאמרנו קודם לכן אינסולין מאפשר גלוקוז בדם כדי להגיע אל התאים שלנו, אבל כאשר יש לנו מחסור של אינסולין או הגוף אינו מייצר זה זה מתרכז. בדם לשלול את הגוף שלו מקור בכיר או העיקרי של אנרגיה. זה ובתמורה גורמים רמות גבוהות של גלוקוז שלנו נזק הדם לאיברים חיוניים אחרים כגון כלי הדם, הכליות, הלב, העיניים, מערכת הדם והעצבים. עבור חולה סוכרת (ca) הוא חיוני כדי לשמור על רמות הסוכר בדם שלנו נשלט, מנסה להגיע לרמה הזאת יכול להיות הכי קרוב ככל האפשר למצב הרגיל, ובכך להימנע אחרים נזק הגוף שלנו. ניתן להגיע פקדים אלה של סוכר בדם שלנו על ידי כמה צעדים בסיסיים אשר ניתן לציין: דיאטה המתוכננת, תרופות בזמן ובמקום טופס, תכופות שנקבעות ופעילות גופנית. . זה מאוד חשוב כי אנשים הסובלים ממחלה זו ביצעו את הטיפול ברגל הנכונה מאז זה ובכך יפחית את האפשרות של כריתות אצל אנשים עם מצב זה. מזון לא צריך להיות גורם הסבל, אפילו אם זה נכון זה ממלא תפקיד חשוב במחסור בגופנו, זה גם נכון שיש מתכונים acreeedor זה מחייך שוב כשזה מגיע לשבת בשולחן שלך כדי ליהנות ממנות האהוב שלהם ולא צריך להמשיך עם מזון תפל למדי מסיר את התיאבון והוא זה כתוצאה מכך לגרום הפרעות נוספות בגוף שלנו. . תודה על הזמן שלך ואני מקווה מאמר זה היה מעניין. למידע נוסף בקרו אותנו באו.