בישול למתחילים

ללמוד לבשל בלי טראומות אנשים רבים העומדים בפני האתגר של הכנת הארוחות שלכם בלי הסיוע של יד שיגיד להם מה הדרך הטובה ביותר של הכנת מאכלים שלהם, ולא להגיד להם הראשון מתאים יותר מוצרים שאמורים להיות במזווה. אם אתה אחד מאותם אנשים, אתה כבר יודע מה אני מדבר. אבל כאן אני שולח לך הודעה של אופטימיות. ללמוד לבשל, לבצע רכישה חכמה היא משהו הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב. בעיקר אתה צריך להשתמש בשכל הישר שלך, אתה לא צריך הרבה יותר.

עם זה, כמה מושגים בסיסיים יש לך בבית שלך את המזון הדרוש כדי לטפל בעצמך, כי לא פעם להפתיע עם כמה תבשיל טעים. אני אנסה להסביר עם u פירוט קצת יותר ולכן יש להשתמש בשכל הישר. כאשר אתה צריך להכין ארוחות משלכם עולות לך, קלט, הרבה ספקות; מה כמו?, כיצד להכין?, איפה ניתן להשיג אותו?… ובכן, לפני שאתה משתגע בסופו של דבר לבקש מזון מחוייט, אותו מארגנת אתה שואל אותך שאלות בסדר הלוגי שלהם. שלב 1: רכישת ברור יוכלו לבשל את זה שאנחנו צריכים לקבל את החומרים הדרושים על ידו. רכישה טובה יש צורך ברור אלמנטים עומד הצורך לבין מה יכול להתעלם. כדי למנוע לך ללכת חסר תועלת על-ידי סופר רכישות על ידי מומנטום שיש צורך להכין רשימה של מוצרים אלה אתה באמת צריך.

לסקור אותה כמה פעמים והיא כוללת מזונות עומד להסתיים במזווה, כך תמיד יש לך מה שאתה צריך. כאשר אתם קונים צריך לשלם תשומת לב מיוחדת לתאריך התפוגה של המוצרים. אתה חייב לקחת בחשבון אם הוא המזון שאתם צורכים לעתים קרובות או רק על אירועים מיוחדים, אשר שנמשך עוד. כך למשל, אם אתה רוכש פירות או ירקות טריים לקבל את זה בכמות מספקת לצרוך בזמן קצר, שכן אחרת זה יהרוס, ועד השעה יכול לתת כמה אכזבה. לעומת זאת, אם אתה הולך לקנות מוצרים כגון אורז, קטניות, שימורים, באפשרותך לשמור אותם יותר, ומאפשר לך לקנות כמות יותר מהם ובכך לחסוך לך זמן על רכישות עתידיות, לארגן טוב יותר במזווה. לבסוף, אם אין לך ניסיון רב כשמדובר מתכונים, נצלו המידע שאתם מציעים במי מתויגים, תראה איך אתה מוצא שאתה צריך לעזור לך כשמדובר בישול. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. הרכב של המוצר, כמויות, ועד כמה פעמים מתכונים, יכולים להופיע על-גבי האריזות של האוכל שלך. על-ידי מנחים אלה פשוט תקבל שימושיים ובריאים, בנוסף חוסך לך כסף על קניות מזון מיותרים. שלב 2: הכנת פעם אחת כבר יש לך את המוצרים שעליך, מגיע השלב הבא; מה אוכל להכין? כאן שוב הדבר הראשון שאני מציע הוא משהו של הגיון צרוף. אם אין לך ניסיון, לא לשחק כדי להיות שף גדול. לכן הדבר היחיד תקבל הוא להכין את אסון אותנטי (לספר לך על-ידי ניסיון), אשר אתה רוחך ואתה בהחלט להשאיר את המטבח. לעניות דעתי ד"ר דן שוורצפוקס יכול לקבוע . יש המון מתכונים פשוט ובריא, שבה ניתן לעבור החל את מסע קולינרי. בנוסף פסטה אורז, משהו כי אני בטוח כי אתה כבר כבר מבושל, אתה יכול מעז, לדוגמה, עם מאכלים פשוטים המבוססים על ירקות, קל מאוד להכין, אשר ייתן לך תוצאות מצוינות. ירקות הם גם מאוד קל להכין מוצרים ותומכת מגוון גדול של אפשרויות; raw, מבושלים, אפוי… למצוא מתכונים פשוטים, אשר מוסברות היטב, ניתן להכין בזמן קצר. המקום הטוב ביותר למצוא אותם? ברור… אינטרנט. במרחק דקות ספורות תוכלו למצוא שפע של פתרונות כדי להכין את הקורסים הראשונים. רעיון האחרון אחד. אחד הדברים המעניינים ביותר במטבח הוא שזה מאפשר לך לחדש, ליצור מנות לתת להם נופך אישי. לא לחקור, מחפש דרכים חדשות להכין מנה בודדת, ולנסות כשתמצא סגנון משלך של המטבח, למקד אותו. הכנת מתכון אז יכול להיות אתגר אישי, אשר יהפכו החוויה הרבה יותר כיף. לעולם לא נשכח כי המטרה העיקרית כי צריך לשאוף היא מנות מקורי, טעים, אבל בריא ומעל הכל משוכלל. כפי שאתה יכול במטבח, ראה להתאים כל. רק צריך קצת של הארגון, קין ללמוד והרבה דמיון. אל תהססו; לדאוג לבריאות שלך וליהנות. חואן עורך Carranza לבד, לבד