ארבעה לחגים הסיניים

החליט ללכת כל המשפחה של הדרום. היינו צריכים ללכת למכונית החומה הגדולה G5 רכב שטח. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. מוכר לי מיואש, הקלד 1500 ק מ ללא תקלות הרכב הסיני הזה לא יעבור. אבל החלטתי לקחת סיכון ואינם חבל. הכביש היה Maikop. אני מאמין כי בדרך זו המכונית שלי נהג בצורה עדינה, באתרים מסוימים הגעתי עד 140 קמ ש הרכב, להגיע למהירות של 100 קמ ש, המכונית שלי הלך ללא בעיות. שום דבר יותר לא הכרחי.

מאוד היו נרגשים על העובדה כי עם רכב. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. החום בדרום נורא- + c 350 בצל ורוח. בסביבה נוחה, הצלחנו לעבור הערים, המנוע לא התחמם. לחץ כאן שלומי בסון ומצא עוד . ואז החלטנו ללכת ים אזוב ב מחוז של Eysk. אני יודע שיש כאן שיפוד שנכנס לים לאורך מספר קילומטרים. בדרך כלל כל התיירים שמשתרעים זה ברגל, כי המכונה שם רק יתקעו בחול רופף.

אבל על חום אז זה היה בעיקרו של דבר ללכת החלטתי לקחת סיכון וללכת על ידי מכונית. באופן מפתיע, על חול רופף רכב שטח רכב בביטחון. אבל הטעות שלי הפכה הסימון גלגל על זווית מוט של 50 מעלות. כאן המכונה קם. לא נלך. היה צריך להתקשר לגרר. הדרך חזרה למוסקבה נסענו ללא הרפתקאות וצרות. אני יכול לומר כי המכונית הייתי מרוצה. מיד עם שובו נאלצתי לעבור אך אחרת להבטיח את זה הראה כי אין לנזקי השבירה במכונית לא. מצב טכני צמתים כמעט אידיאלי, למרות העובדה כי נסענו בכבישים אינה באיכות הטובה ביותר.