איך לפרוש צעיר ועשיר

החלט כל יום קם בבוקר, לבחור בעצמם מי ומה שאני רוצה להיות: אני רוצה לחיות היום עם בהקשר של אדם עני, עם בהקשר של אדם מהמעמד הבינוני או בהקשר של איש עשיר? אדם עם בהקשר של העניים יאמר משהו כמו: "אני אף פעם לא אהיה עשיר". האיש עם בהקשר של המעמד הבינוני עשוי לומר, "חשוב להיות פעולה אמינה". לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אדם עם רקע עשיר לומר "אני צריך לשפר את שלהם כספי מודיעין כדי שאוכל לעבוד פחות ולהרוויח יותר באותו זמן. " מצא מישהו שיתמוך בך. בחירת חברים מימין לוויה של החיים חשוב מאוד להצלחה אם יש לך חברים כאלה משפחה שלא מבקשים להגדיל, החיים הפיננסיים שלך המודיעין יכול להיות סדרה אינסופית של קשיים, לא משנה כמה כסף תקבל.

חיפוש מורה באזור שבו אתה אני רוצה לפתח למצוא מנטור: 1. השקעות – ד"ר ביל וויליאמס 2. עסקים – הנרי ארדמן, דון Feyla 3. מנהיגות – רובין שארמה בתוספת תאריך יציאה מן המקרים לשבת ליד מישהו מהמשפחה שלך או שלהם יועצים לקבוע את מועד עזיבתו המוקדמת מהעבודה. אם באמת יהיה זה נדון תאריך אמיתי עם האנשים האלה, אז בהקשר הנוכחי, עשוי לבוא לידי עימות עם הקשר בעתיד. לאסוף אחת לרבעון ולהמשיך לדון בטיפול שלך חג תאריך מוקדם יותר. לאחר שנקבע כי התאריך עצמו, לכתוב ולהקליט תוכנית שלפיה אתה מתכוון לפרוש מוקדם.

צרף אותו במקום בולט לראות כל יום. לאורך הדרך, ללמוד עוד ועוד, לבצע התאמות בתוכנית שלך. להתחיל לבנות עסק. לחץ כאן שלומי בסון ומצא עוד . צור מיליון דולר יש מאין על ידי שיטה של ​​"סיעור מוחות" ללמוד יחד עם יקירכם או חברים בכל מיני אפשרויות על איך לקחת כל רעיון ולהפוך אותו מיליוני דולרים, ללא או עם מעט מאוד כסף. זה לא העסק, במחסן של המוח של היזם מי עומד מאחורי זה. דוגמה קלאסית – סיפור «מקדונלד 'ס» ו אדם בשם ריי קרוק. ריי קרוק לקחו אוהל קטן, שבו האחים מכרו המבורגר, והפך אותה לעסק מאוד, מאוד, מאוד גדול ברחבי העולם, הכל התחיל עם רעיון. כיום, מפעלים «קוקה קולה», יחד עם כל הציוד ונכסים אחרים בשווי כשמונה מיליארד דולר, בעוד המותג שווה 80000000000. התחל ביצירת מינוף, ג'ון ד 'רוקפלר וביל גייטס, שיצר את הרשת. האנשים העשירים בעולם, מחפש ברשת ולספק להם וכל האחרים לחפש עבודה. המועצה. רוצה שאלה 1000 000 $, אז גיליון zapishitn התגובה. איך אני יכול לעשות מה שאני עושה, יותר אנשים עובדים פחות במחיר גבוה יותר? אני מקווה עכשיו אתה מבין למה ביל גייטס הוא האיש העשיר בעולם, שכרו הוא כ -500 אלף דולר בשנה, ישנם עובדים רבים בעולם העסקי, שבו השכר הוא גבוה הרבה יותר מזה של ביל גייטס, ובכל זאת פחות מ גייטס – האיש העשיר ביותר בעולם. פעם אחת הוא מצא את התשובה לשאלה זו. "מנופים – הוא כוח. הם בתוכנו, הם נמצאים בכל מקום סביבנו, ואנו להמציא אותם. עם המצאת כל חדש, כגון , רכב מטוס, טלפון, טלוויזיה או אינטרנט, יש מנוף חדש. עם כניסתו של כל סוג חדש של מנוף מייצר מיליונרים חדשים מיליארדרים, כי הם משתמשים בו לתמיד. "רוברט קיוסאקי