אוטומטי מולטימדיה

מקלט, מולטימדיה, נגן 'ראש', רדיו,-פעם אל תתקשר התקנים אלה. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. למעשה כולם לבצע באותו תפקיד-השלט המוסיקה שלך רכב, מקלט רדיו, כוננים, כונני הבזק רב יותר לאחרונה, כרטיסי זיכרון. אם קודמות ברכב יותר לעיתים קרובות נפגשו רדיו, ואז הוסיף את מקליט קלטות, דיסקים, לאחרונה התקנים אלה צגים ולמדתי איך להראות סרטים ולהיות נווטים, עצר מפתיע, חלונות מסך האתחול בצגים האלו. הולך כדי לרכז את ניהול של המכונה ביחידה, משהו דומה קורה עם מערכות ביתיות בו שולט המחשב אודיו, הוידאו, כמה מכשירים, כגון אור ותריסים על החלונות. מה אני אומר-live הופך קל יותר ומעניין יותר! מה יכול להיות מיושם במכונית מולטימדיה? אולי עכשיו המערכת ברמה ההתחלתית יכול להיקרא מקלט עם AM / רדיו FM ונגן cd/mp3 מחובר למכונית אקוסטיקה מכונות-זה הוא אפשרות טובה, אם המוזיקה במכונית משחקת את התפקיד של קצת 'רקע'. במערכת כזו, הכביש לא משעמם, ולשמוע audioknizhku באפשרותך להפיק תועלת שלהם מופיע עוד יותר. אם אתה רוצה עוד במוסיקה-הניח של רמקולים נוספים בתדר נמוך (סאב-וופר) להוסיף זוג בתדירות גבוהה צייצנים, כל הרמקולים דרך לחבר מגבר נוסף.

ייתכן שיהיה עליך להחליף את דוברי ולעשות רעש חלקית, עדיין יהיה טוב להוסיף קבוצה זו של מחליף דיסקים ומערכת ייצוב חשמל, וכתוצאה מכך, כשבוחרים כראוי ובכן ביצעו התקנה ההבדל ורכיבים משמח את האוזן, עכשיו אתה יכול ליהנות מהמוסיקה האהובה עליך במכונית באופן מלא! יותר מפעם אחת אנחנו שנמנע דיסק מבחן עם קלאסית מוסיקה למציאת פונדקאי חדש מערכת מחשב גילה משהו חדש קלאסיקות ולנסוע עזב יחד עם לקוח מרוצה. אפשרות נוספת להתקנת A / V או במרכז המדיה, אשר יש המסך בצבע מלא שלה עם אלכסון של 6 אינץ ' ומעלה. שכן לא פשוט להאזין למוזיקה, אך גם לצפות בסרטי dvd. דגמים מתקדמים כדי להבין איך רגילים דיסקים dvd ומחשב בפורמט DivX. כל הדגמים מצוידים כעת מקלט הטלוויזיה יותר, אז אתה כבר לא צריך לבחור- ללכת לים או לראות קשר מעניין, עכשיו טלוויזיה הוא תמיד איתך. כמה בעלים מעדיפים לצייד את המכוניות שלהם עם בתי קולנוע נייד mnogozonnymi.

מה זה? בדרך כלל זה מלא רעש מכונות, משענת הראש לתקרה או מובנה מנטר עבור הנוסעים של הסדרה השנייה, אקוסטיקה טובה 5.1 עם מגברים נפרדים, וכמובן, מרכז מולטימדיה מיוחדת התומכת mnogozonnost ". עכשיו עם יחידת בראש אחד הנוסעים יכולים לראות טלוויזיה או סרט dvd, ואת הנהג באותו זמן, השימוש של ה-GPS ניווט במסך רגיל להאזין לרדיו. לעתים קרובות עבור הנוסעים מאחור מספר לחבר אוזניות אלחוטיות, נצפה בסרט לא הסיחה את הנהג מהכביש. בנפרד, ראוי להזכיר את האפשרות של ניווט GPS, אשר קשורה קשר הדוק המרכזים מולטימדיה. התקנים רבים של מסך המגע מאפשר לחבר את מודול ה-GPS מיוחדים, וכתוצאה מכך הם יכולים לשמש כמקושר נווט, יתר על כן, המכשיר העיקרי האקוסטיקה-אזהרה אודות מערכת המפנה ובאה באדיבות mute למוזיקה.