5 צעדים פשוטים כדי לארגן

שאלה שהרבה אנשים שואלים היא: באמת יכול לשפר את הכישורים שלי של הארגון? אמנם נכון כי אנשים רבים נולדים מאורגנת, אני מאמין כי מתארגנת הוא משהו נלמד. ישנם ספרים רבים וטכניקות לשיפור בהיבט הזה. בתור עוזר וירטואלי, אני התרגלתי לארגן, היה נושא עניין אותי תמיד. אבל מה הם הצעדים הראשונים? איפה נתחיל? ואז אציג בקצרה 5 פעולות שיעזרו לכם להתארגן: ההחלטה להתארגן. נראה בסיסי אבל כמו סימן בנקודה שבה אתה מוצא את עצמך, להתארגן הוא בראש סדר העדיפויות, אתה יכול להשיג את המטרה שלך. סדר היום פעם אחת. יהיה לך לבלות קצת זמן כדי להשיג את המטרה החדש הזה.

לא משנה אם זה יום שלם (בסוף השבוע רבים של היזמים אולי אנחנו בסוף השבוע עובדים על משהו. לנו יש דוחה את, לא?) או אם זה יהיה שעה אחת ביום במשך שבוע. אבל תצטרכו להשקיע את הזמן הזה אז לקבל את התפוקה. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. נקה את השולחן שלך. ניקוי מהיר אחד לפחות של שולחן העבודה שלך יהיה מועיל מאוד. . בטח, יש הרבה דברים שיכול לעשות! עבודה באווירה ידידותית וברורה יאפשר לך להיות פרודוקטיבי יותר. לא תמיד אבי בניהו. פקודות, קבצים, מנקה ומשיכה (האחרון כל מה שאתה יכול!).

הכינו רשימה. . תרשום את כל הדברים שאתה צריך לעשות צריך לכלול את כל לחלוטין: מהחוזה חשוב מאוד לחפש את הבגדים בכביסה. להוציא את כל הראש שלכם, לכתוב את זה ברשימה שלך. קביעת סדר עדיפויות של המשימות. ברגע שיש לך את זה (ללא ספק, נצחי) לפרט, לתעדף את הפעילויות שלך. כדי לתעדף משימות ולנתח אותם בפרוטרוט ניתן להעריך מה לעשות ולא איזה עיכוב. ישנם רק מספר מסוים של שעות היום, ההצעה היו מטרות שעצם הרמזים היחידים לתסכול. . תהיי מציאותית כפי שציינתי, אני מאמין כי הארגון הוא מיומנות משולב. עם זאת, הדרישה הבסיסית הוא צריך את הרצון ללמוד, ליצור הרגלים. ואז דברים הם יהיו פשוטים, יצא החוצה באופן טבעי.