שיטת לרזות עוקבים שיטה שנועדה להיכשל?

יש אלפי תוכניות להרזיה, כמו כן ישנם תרגילים, דיאטות, גלולות quema-אותו, אבל יודע זה מה הצורך באמת עובד עבור הסוג של הגוף שלך? אנשים רבים לא יודעים דרך טובה כדי לרדת במשקל, זה אחת הסיבות למה אנשים רבים מעולם לא לרדת במשקל, ליפול לתוך גומה, חושב כי שום דבר לא עובד, לא משנה המאמץ שהם עושים. רוב האנשים ממשיכים לבצע את אותן טעויות שוב ושוב מבלי לשים לב שהחשבון נועדו לקוי. באופן ספציפי, מהן הטעויות הנפוצות שעושים אנשים? 1 לרזות מיום לערב שגוף האדם לוקח את הזמן שלה לפני להסתגל משטר התזונה ובאופן פיזי חדש. זה לא משנה כי אתה לנסות את שניהם, תראה תוצאה מיידית, סביר יותר כי פגעת בעצמך אם אתה מגזים. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. זכור לי כי כל דבר עודף הוא רע עבור הגוף. לכן ללמוד בסבלנות, בצע את השגרה לרזות עם סבלנות. 2.

אני ישים שיטה לרזות בהתבסס על צום לרדת במשקל שהרצוי – שגיאה זו הוא אפילו יותר גרוע, הם חושבים כי לא אוכלים, לא בלע קלוריות וולכן הם תאבד משקל. האמת היא כי בטווח הארוך, זה גורם זה הופך קשה יותר לרדת במשקל. מומלץ ביותר היא לעקוב אחר תוכנית תזונה מלאה מודרכת על ידי איש מקצוע שמכיר את הנושא. 3.-להתחיל מחר אם, אני זה עיצבו זה או אולי אתה חושב ברגעים אלו. תמיד שמה אותם למחר… אני מתחיל להתעמל מחר, אני אוכל את ההמבורגר הזה היום, הדיאטה מתחיל מחר.

אין לי זמן היום, כי מחר אם יש לי. אם אתה רוצה להשיג את המטרה שלך של ירידה במשקל, להתחיל היום עצמו. אל תצפה להיות מחר, כי באותו הבוקר לא מגיע. אם אתה רוצה לשמור על כושר, פשוט.