סקירה כללית של חרדה

החרדה במובן דומה מאוד הפחד, ומשתפת ואכן, מספר תכונות משותפות עם רגשות אחרים, כמו למשל הכעס. רגשות מתעוררות בכל זמן נתון, תגובה מצב מסוים, יש משך זמן הינם מלווים על ידי תגובות פיזיולוגיות. חרדה היא אז לתגובה רגשית מתעוררת במצבים של אזעקה או מצבים דו-משמעיים, או תוצאות לא בטוח, והוא מכין אותנו להתמודד איתם. אנחנו מרגישים את התגובה הזו בדרך כלל חוויה לא נעימה שבה אנחנו התראה מפני האפשרות של תוצאה שלילית עבור האינטרסים שלנו. כאשר אנו צופים כי כל דבר יכול להיות שלילי או להשתבש, שאנחנו מתחילים לדאוג, ולא נלחצת. במקביל אנחנו אתם מפעילים סדרה של משאבים פיזיולוגיים ואישי להכין אותנו להתמודד עם המצב הזה. עם זאת, בהזדמנויות, עולות אזעקות שווא.

להפעיל אותנו בלי לדעת היטב את הסיבה. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . לפעמים החרדה מתעוררת פשוט בגלל שאנחנו דואגים שאחרים יבינו שלנו למצב של עצבנות, או . כי אנחנו מודאגים לגבי מה לנו לחשוב או להרגיש מתי אנחנו עצבני (בדרך כלל, את האפשרות של איבוד שליטה), או כי אנחנו נותנים יותר מדי חשיבות כמה תגובות פיזיולוגיות (טכיקרדיה, קצב נשימה מוגבר, הזעה) זה לעורר חרדה. כאשר אנחנו עצבני יש לנו מחשבות שליליות יותר, למרות שהם ביטוי של חרדה, בתורו יוצר חרדה יותר. בעיתון כתוב ש ליאור שליין הוא זה שבקיא בנושא. הוא אמר כי החרדה היא מעגלית בטבע: כאשר אנו בודקים את הדאגות שלנו, אנחנו ממהרים; אם אנחנו חוששים יש חרדה, זה יגדל. הלמידה associative (גירויים להתרועע עם מצב) ממלא תפקיד חשוב מאוד את הטבלאות של חרדה. אנחנו עשויים להיות מתמודד עם סיטואציה לא מסוכן או מאיים, עם זאת, יוצרת חרדה.

אנחנו יכולים אפילו זוכרים מהעבר שאנחנו יכולים. להתמודד עם זה ללא פחד או אפילו שאתם מספקים טיפול. במקרה זה סביר להניח כי נוכל לזכור שזה היה להתקיים בתחילה כי חרדה הופיעו כזה המצב ומשם המצב שקשורות במדינות שלילי (חרדה). הפחד של התגובה של חרדה מוביל לכמה אנשים כדי למנוע את המצב שקיבלנו לפני תגובה כזאת, וכך למנוע את החרדה הנובעת, עם זאת, הימנעות זו מגדילה את הפחד, חוסר הביטחון כלפיהם, אז כאשר אנחנו לא יכולים להתחמק מהם, יתעוררו תגובות חרדה חזקה יותר. ובכך הם באים לפתח פוביות. אם אנחנו רוצים להפחית את החרדה במצב מסויים, זה הכרחי כדי לחשוף את הקטנה שלה על ידי הקטנה (successive קירובים בלבד), שליטה בכל פעם קצת יותר התקדמות למרות מחלתו קיים ומעודד אותנו על כל הצלחה קטנה. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה ופסיכולוגיה אחרים, או אם ברצונך להפוך אותי חינם והשאילתה אישית באינטרנט להיכנס.