ממריצה סינרגיה

אם ברצונך להיות יותר אנרגיה, סינרגיה ב עבודה וקריירה שלהם? אם הם לא נהנים העבודה באופן שבו אתה משתמש, אם ברצונך לתרום בדרך המפיקה תוצאות יותר בפחות מאמץ, סינרגיה וכבדה אז מה שאנחנו צריכים לגדול. להיות כנה איתך לרגע וענה על השאלות הבאות: האם אתה אנרגיה או מביצועי בסוף יום עבודה? אתה מתוך שיר עם הכיוון העסקי של החברה הוא לוקח, וכדי להבין את הסיבות לעסקים שינויים שוב? האם חלק שלך לקדם סביבה עבודה אופטימית וחיובית? כל הזמן לומדים בעבודה? Energaa האנרגיה הוא מאמץ נמרץ כדי לבצע משימה או כדי לבצע את עבודתם. כאשר תגיע לעבודה עייף או מצב רוח רע, שמוצג האנרגיה האישית של השפעה סביבתית נמוכה יותר מאחרים ב- Office. אין צורך להיות ארוך מדי כוח העבודה לפני מהערימה מישהו מגן של אנרגיה – ללא הרף למטה או שלילי. מביצועי אנרגיה במיוחד מסכסוכים פנימיים כאשר מועדי צר סכנה של אובדן, או סדר העדיפויות השתנו, משאבי נמוכים. מצד שני, אנשים עם רמות גבוהות של אנרגיה נוטים להאיר את הסביבה ולבצע את המשימה, קלות יותר.

ההתלהבות הטבעית שלך, מקרין חיוניות ומעוררת אמון. הם לפלוט מטען חשמלי שמניע חברים אחרים בצוות. סינרגיה סינרגיה תושג כאשר אנשים לעבוד יחד באופן היוצר אפקט אחד הכולל עולה על הסכום של מאמצים אישיים. אשר מפיק רווח יותר מאשר כמות המשאבים הנצרכים. סינרגיה חשוב בעבודה, מכיוון שאתה לא יכול לעשות הכל בעצמך. בעידן הנוכחי שלנו של הכלכלה, כי יש לעשות יותר עם פחות, יותר ומהר יותר, שעשית לפני. חשוב מאוד כי של עמיתים לעבודה וכן אנשים אשר מקיף לך.

CA“Mo להשיג סינרגיה ENERGIZING לידי שוב לשאלות לפני, שוקל את תפקיד האנרגיה ואת סינרגיה בפיתוח התגובות שלהם. נסה אלה 7 עצות פשוטות כדי להגביר את העוצמה האישית של אפקט סינרגטי בעבודה: חיובי אנרגיה יוצר כוח הרצון וחול תצליח. לנקוט בכל האמצעים הדרושים כדי להיות עליזים, אופטימי, בטוח, אופטימי. איזון להסתכל על שני הצדדים של הבעיה ושל תרגול להגיב בצורה שלווה ומוצק. להפסיק לחשוב רק לך. למשוך אחרים לך, להפגין מחויבות לעודד גם את הפעולה. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. לקדם ולהגן על תוכניות חזון, העסק של החברה שלך. למד כיצד אתה יכול להשפיע עליך באופן אישי את כיוון עתידי. למצוא דרכים להביע את התמיכה ונכונות להיות חלק פתרונות שלך Office במקום בעיות. המתן את חוש ההומור (וגם אם הם אינם, הם מפתחים במהירות). זה יעזור לשמור על הדברים בפרספקטיבה. להגדיר סטנדרטים גבוהים עבור עצמו ובצע את הפעולות הדרושות כדי להשיג את המטרות שלהם. לשמור על רמת אנרגיה גבוהה. מודל של התלהבות, אנרגיה להשתמש באופן חיובי להשפיע על התנהגות, להניע אחרים. כאשר זה קורה, אתה והצוות שלך הצליחו לשפר את הסינרגיה. "אף אחד לא גילאי פשוט על-ידי חי מספר שנים." אנו גיל נטשת האידיאלים שלנו. "השנים ייתכן wrinkle העור, אך תן את ההתלהבות קמטים הנשמה." (סמואל אולמן) ALTHEA DeBrule, מנהל בכיר, של היזם ומשאבי אנוש מנוסים התמקדה יותר מ- 30 שנים בסיוע אנשים להשיג את המטרות מקצועי שלהם. הבורא extrema-קאררה – מהפך? השותף המייסד של ארגון RADSGroup יועצים, מזוהה עבור השורה התחתונה שלהם ויישום מעשי של אסטרטגיות ניהול באופן שבו חודר אל הלב, ואילץ את הפעולה, פיתוח הקריירה. היא מדברת מלמד עם כישרון השראה, הומור בצילו של הדבקה ניהול כנסים, סדנאות מנהיגות ברמה הלאומית, הופיע במגזין סמנכ ל כספים, משאבי אנוש מגזין מנהלים. ALTHEA הוא המחבר של ראשי ומטעים, ספר כנה ומרתק כיצד להפוך את יחסי עבודה עם הצלחה הבוס שלה. כדי לגלות כיצד ניתן לקחת את הקריירה שלך לרמה חדשה, בקר